Naga Markets

Spoglądając na wykres, staramy się wyszukać poziomy, przy których cena ma tendencje do zmiany kierunku. Wyznaczanie tego typu miejsc służy do planowania inwestycji. Dzieje się tak, ponieważ ruch ceny na wykresie tworzy różnego rodzaju cykle i jeżeli kiedyś coś się wydarzyło, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że w przyszłości się to powtórzy.

Teoria boxów w tradingu, część II

Bardzo często odległości między konkretnymi poziomami wsparcia i oporu są do siebie zbliżone lub niemal identyczne. Dzieje się tak dlatego, że kurs tworząc fale impulsu i korekty porusza się w tzw. boxach.Już we wtorek o godz. 20:00 Arek poprowadzi drugą część webinaru, podczas której postara się rozwinąć temat boxów. Tym razem temat zostanie poszerzony o:

  • Praktyczne zastosowania boxów w tradingu
  • Wzmocnienie sygnałów techniką Price Action
  • Dodatkowe potwierdzenie poziomami Fibonacciego i liniami trendu

Kliknij, aby zapisać się na szkolenie

Przed webinarem zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez Arka artykułem „Teoria boxów w tradingu cz. 2 – wzmocnienie Price Action i Fibonacci” będącym jednocześnie wstępem do jutrzejszego spotkania.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here