Naga Markets

Spoglądając na wykres, staramy się wyszukać poziomy, przy których cena ma tendencje do zmiany kierunku. Wyznaczanie tego typu miejsc służy do planowania inwestycji. Dzieje się tak, ponieważ ruch ceny na wykresie tworzy różnego rodzaju cykle i jeżeli kiedyś coś się wydarzyło, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że w przyszłości się to powtórzy.

Teoria Boxów w tradingu. Weź udział!

Bardzo często odległości między konkretnymi poziomami wsparcia i oporu są do siebie zbliżone lub niemal identyczne. Dzieje się tak dlatego, że kurs tworząc fale impulsu i korekty porusza się w tzw. boxach.Podczas spotkania:

  • Dowiesz się, czym są boxy, poznasz ich podstawową koncepcję i sposoby ich wykorzystania w tradingu,
  • Poznasz podstawowe proporcje występujące pomiędzy poszczególnymi boxami,
  • Dowiesz się jakie poziomy i wartości są kluczowe w tej strategii,
  • Poznasz najczęściej występujące zasięgi impulsów i korekt wykorzystywane do określenia potencjalnych setupów i take-profit’ów.

Kliknij, aby zapisać się na szkolenie

Z tego miejsca chcielibyśmy zachęcić Cie również do zapoznania się z przygotowanymi przez Arka artykułami “Poziomy wsparcia i oporu to klucz do czytania rynku” oraz “Teoria Boxów w Tradingu” będącymi jednocześnie wstępem do dzisiejszego spotkania.

Przed drugim webinarem zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez Arka artykułem „Teoria boxów w tradingu cz. 2 – wzmocnienie Price Action i Fibonacci” będącym jednocześnie wstępem do jutrzejszego spotkania.

AVA Trade


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułBitcoin traci przez Chiny, na rynku obawy o wrapped Ethereum
Następny artykułEUR/USD wróci poniżej poziomu parytetu – prognozują analitycy Wells Fargo
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here