Naga Markets

Spoglądając na wykres, staramy się wyszukać poziomy, przy których cena ma tendencje do zmiany kierunku. Wyznaczanie tego typu miejsc służy do planowania inwestycji. Dzieje się tak, ponieważ ruch ceny na wykresie tworzy różnego rodzaju cykle i jeżeli kiedyś coś się wydarzyło, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że w przyszłości się to powtórzy.

Bardzo często odległości między konkretnymi poziomami wsparcia i oporu są do siebie zbliżone lub niemal identyczne. Dzieje się tak dlatego, że kurs tworząc fale impulsu i korekty porusza się w tzw. boxach.Już dziś, (poniedziałek, 27 grudnia 2021 r.) o godz. 20:00 odbędzie się specjalny webinar podczas którego przedstawiona zostanie strategia oparta o Teorię Boxów. Opierająca się na prostocie podstawowej analizy Price Action wspartej kilkoma dodatkowymi narzędziami analizy technicznej strategia umożliwia nie tylko inwestowanie w silnych trendach lecz również w trakcie konsolidacji.

Podczas spotkania:

  • Dowiesz się, czym są boxy, poznasz ich podstawową koncepcję i sposoby ich wykorzystania w tradingu,
  • Poznasz podstawowe proporcje występujące pomiędzy poszczególnymi boxami,
  • Dowiesz się jakie poziomy i wartości są kluczowe w tej strategii,
  • Poznasz najczęściej występujące zasięgi impulsów i korekt wykorzystywane do określenia potencjalnych setupów i take-profit’ów.

Kliknij, aby zapisać się na szkolenie

Z tego miejsca chcielibyśmy zachęcić Cie również do zapoznania się z przygotowanymi przez Arka artykułami “Poziomy wsparcia i oporu to klucz do czytania rynku” oraz “Teoria Boxów w Tradingu” będącymi jednocześnie wstępem do dzisiejszego spotkania.

A już jutro, we wtorek, 28 grudnia o godz. 20:00 Arek poprowadzi drugą część webinaru, podczas której postara się rozwinąć temat boxów. Tym razem temat zostanie poszerzony o:

  • Praktyczne zastosowania boxów w tradingu
  • Wzmocnienie sygnałów techniką Price Action
  • Dodatkowe potwierdzenie poziomami Fibonacciego i liniami trendu

Kliknij, aby zapisać się na szkolenie

Przed webinarem zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez Arka artykułem „Teoria boxów w tradingu cz. 2 – wzmocnienie Price Action i Fibonacci” będącym jednocześnie wstępem do jutrzejszego spotkania.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here