Naga MarketsOsobę Arkadiusza Jóźwiaka kojarzą prawdopodobnie wszyscy stali Czytelnicy Comparic. Z rynkiem walutowym związany jest od 2012 roku, swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców. Aktywnie handlując prowadzi własnego bloga oraz redaguje Comparic.pl. Już w poniedziałek i wtorek, 25 i 26 listopada o godzinie 20:00 przedstawi swoją, do tej pory najlepszą strategię inwestycyjną – teorię boxów.


Box to nic innego jak korekta czasu. W tradingu wyróżniamy kilka rodzajów korekt ale wszystkie z nich możemy sklasyfikować według dwóch grup:

 • Korekta ceny – polega na ruchu ceny w kierunku przeciwnym do obowiązującego trendu. Dla trendu wzrostowego oznacza spadki natomiast dla trendu spadkowego oznacza wzrosty. Może składać się z mniejszych impulsów i korekt co przedstawia się w falowej budowie korekty,

 • Korekta czasu – jest to konsolidacja czyli ruch boczny będący korektą dla wcześniejszego impulsu wzrostowego bądź spadkowego. Nie posiada on falowej budowy ani możliwych do rozróżnienia impulsów i korekt o różnej długości.

Jak więc już wspomniano boxy to nic innego jak konsolidacja. Biorąc po uwagę wielkość boxów i ich impulsywność, niekiedy możemy zauważyć, że boxy są korektą dla trendów z obecnych bądź wyższych interwałów. Ogromnym atutem BOXów jest fakt, że pozwalają one na inwestycje zarówno z trendem jak i przeciwko niemu…

Czytaj dalej Teoria boxów w tradingu>>>

Kompletna strategia inwestycyjna

W trakcie spotkania współorganizowanego z brokerem XM, Arkadiusz Jóźwiak podzieli się z uczestnikami swoją kompletną strategią inwestycyjną. Biorąc udział w webinarach dowiesz się:

 • Czym są boxy w tradingu i dlaczego warto z nich korzystać,
 • Jakie poziomy i wartości są kluczowe w tej strategii.
 • Poznasz podstawowe proporcje występujące pomiędzy poszczególnymi boxami.
 • Poznasz najczęściej występujące zasięgi impulsów i korekt wykorzystywane do określenia potencjalnych setupów i take-profit’ów.
 • Poznasz narzędzia służące jako dodatkowe potwierdzenie mające na celu zwiększenie skuteczności samej strategii i poprawę stosunku zysku do ryzyka.
 • Jak rozpoznawać sygnały generowane przez boxy,
 • Gdzie umiejscawiać zlecenia obronne oraz take profit,
 • Jak dobierać wielkość pozycji w teorii boxów
 • Poznasz sugerowany model zarządzania kapitałem oraz prowadzenia każdej pojedynczej pozycji.

Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Nie może Cię być razem z nami? Nic straconego! Zarejestruj się na webinar, a po jego zakończeniu otrzymasz dostęp do nagrania! 


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here