Naga MarketsTenderHut zawiesił ofertę publ. akcji w zw. z niekorzystną sytuacją na rynkachTenderHut zawiesił ofertę publiczną akcji serii D1 w związku z niekorzystną sytuacją na rynkach finansowych w okresie wakacyjnym, podała spółka.

„W związku z niekorzystną sytuacją na rynkach finansowych w okresie wakacyjnym, spółka ocenia, że w chwili obecnej nie jest możliwe przeprowadzenie oferty akcji serii D1 w sposób zapewniający osiągnięcie zamierzonych przez emitenta celów. W opinii emitenta, przeprowadzenie oferty akcji serii D1 powinno zostać zawieszone do czasu, kiedy jej przeprowadzenie, z uwzględnieniem najlepszego interesu dotychczasowych akcjonariuszy spółki oraz nowych inwestorów, będzie możliwe. Emitent będzie na bieżąco informować o wszelkich zmianach dotyczących planów przeprowadzenia oferty akcji serii D1” – czytamy w suplemencie do memorandum informacyjnego.Zgodnie z zapisami memorandum, spółka nie wskazuje nowych terminów, w których oferta może zostać wznowiona. Po ustaleniu nowych terminów, przekaże je terminy do publicznej wiadomości w terminie późniejszym, podano także.

Oferta publiczna 180 tys. akcji nowej emisji serii D1 spółki TenderHut rozpoczęła się 13 lipca od przyjmowania zapisów po cenie maksymalnej wynoszącej 62 zł za akcję. Harmonogram oferty zakładał ogłoszenie ceny emisyjnej oraz informację o ewentualnym podziale oferty na transze 23 lipca. Przydział akcji planowany był nie później niż 29 lipca.

Środki z emisji miały być w całości przeznaczone na dalszy rozwój w kraju i za granicą m.in. na 4-5 akwizycji. TenderHut podawał, że chciał przenieść się z NewConnect na główny rynek GPW do końca tego roku.

TenderHut to technologiczna grupa kapitałowa, skupiająca się na oferowaniu rozwiązań outsourcingowych. Flagowym produktem spółki jest aplikacja Zonifero, upraszczająca zarządzanie biurem. Ponadto spółka oferuje aplikacje i rozwiązania, z których korzystają firmy takie, jak Unilever oraz Mondelez International. Firma zatrudnia ponad 300 specjalistów. Jest notowana na NewConnect od kwietnia 2021 r.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: funt brytyjski kurs | indeks sp500 | s p 500 | akcje cyfrowy polsat | orlen kurs | kurs jena nbp | lira turecka kurs |


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here