Naga MarketsTenderHut szacuje obroty na 14,2 mln zł w I kw. 2021 r., wzrost o 32% r/rTenderHut szacuje skonsolidowane przychody ze sprzedaży na poziomie 14,2 mln zł w I kw. 2021 r., co oznacza wzrost o 32% r/r, podała spółka.

TenderHut przedstawia szacunki dotyczące skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży

“W marcu 2021 roku spółka szacuje skonsolidowane przychody ze sprzedaży netto na poziomie 5,3 mln zł, co stanowi wzrost o 29% w stosunku do marca 2020 r., kiedy wyniosły one 4,1 mln zł. Narastająco, w okresie styczeń-marzec 2021 r. spółka szacuje skonsolidowane przychody ze sprzedaży netto na poziomie 14,2 mln zł, co stanowi wzrost o 32% w stosunku do okresu styczeń-marzec 2020 roku, kiedy to wyniosły one 10,7 mln zł” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka zastrzegła, że dane mają charakter szacunkowy i będą podlegać jeszcze badaniu przez biegłego rewidenta, w związku z czym mogą ulec zmianie.

TenderHut zadebiutuje na NewConnect we wtorek, 20 kwietnia br.

TenderHut to technologiczna grupa kapitałowa, skupiająca się na oferowaniu rozwiązań outsourcingowych. Spółka od lat znajduje się w prestiżowych notowaniach Financial Times oraz Deloitte, które wyróżniają najszybciej rozwijające się europejskie firmy. Flagowym produktem spółki jest aplikacja Zonifero, upraszczająca zarządzanie biurem. Ponadto spółka oferuje aplikacje i rozwiązania, z których korzystają firmy takie, jak Unilever oraz Mondelez International. Firma zatrudnia ponad 300 specjalistów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here