Naga MarketsTenderHut planuje emisję publiczną 180 000 akcji, chce pozyskać 1-2,5 mln euroZarząd TenderHut podjął decyzję w sprawie zamiaru emisji nowych akcji w ramach kapitału docelowego, podała spółka. TenderHut zamierza wyemitować w trybie oferty publicznej 180 000 akcji i pozyskać z emisji 1-2,5 mln euro brutto.

“Emisja zostanie przeprowadzona w trybie oferty publicznej, co do której zastosowanie ma art. 37b Ustawy o ofercie publicznej, w wyniku której zakładane wpływy brutto emitenta wyniosą nie mniej niż 1 mln euro i nie więcej niż 2,5 mln euro i która nie wymaga udostępnienia prospektu, pod warunkiem udostępnienia memorandum informacyjnego” – czytamy w komunikacie.Spółka zapowiedziała, że zawrze umowę z firmą inwestycyjną, która będzie pośredniczyła w przeprowadzanej ofercie publicznej.

“Zamiarem emitenta jest wyemitowanie 180 000 akcji zwykłych na okaziciela. Szczegóły dotyczące przeprowadzenia emisji zostaną przedstawione w dokumencie ofertowym, który zostanie opublikowany na potrzeby przeprowadzenia publicznej oferty akcji spółki” – czytamy dalej.

Spółka opublikowała wcześniej dziś strategię, która zakłada rozwój poprzez akwizycje, rozwój segmentu Venture Building i Digital Transformation, rozwój organiczny, rozwój własnej sieci sprzedaży oraz poszerzanie oferty produktowej i zwiększanie efektu synergii spółek działających w Grupie TenderHut, przypomniano w materiale.

TenderHut to technologiczna grupa kapitałowa, skupiająca się na oferowaniu rozwiązań outsourcingowych. Flagowym produktem spółki jest aplikacja Zonifero, upraszczająca zarządzanie biurem. Ponadto spółka oferuje aplikacje i rozwiązania, z których korzystają firmy takie, jak Unilever oraz Mondelez International. Firma zatrudnia ponad 300 specjalistów. Jest notowana na NewConnect od kwietnia 2021 r.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs lewa bułgarskiego | złotówka kurs | kontrakty cfd | notowania amrest | akcję lotos | dax indeks | akcje ten square games |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here