Naga MarketsTenderHut ma warunkową umowę przejęcia spółki EvertopTenderHut zawarł ze wspólnikami spółki Evertop warunkową umowę, na mocy której nabędzie 100% udziałów w spółce, podał TenderHut. Strony uzgodniły, iż w ramach płatności za udziały, TenderHut wyemituje 60 000 akcji nowej serii, które aktualni udziałowcy obejmą zgodnie z posiadanymi proporcjami w udziałach Evertop.

Warunkiem wejścia w życie umowy jest wyrażenie bezwarunkowej zgody na zmianę struktury udziałowej spółki Evertop przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w terminie do 15 lipca br. podano w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Evertop działa w obszarze outsourcingu i consultingu IT oraz posiada dobrze wykwalifikowany personel, który może w znacznym stopniu przyczynić się do wzmocnienia emitenta oraz jego grupy kapitałowej. Zgodnie z informacjami, które posiada emitent, spółka Evertop posiada pięćdziesięcioosobowy zespół, w tym czterdziestu wysoko wykwalifikowanych specjalistów IT. Przejęcie spółki Evertop pozwoli emitentowi uzyskać ekspozycję na rynek górnośląski, na którym to rynku emitent nie posiadał dotychczas swoich oddziałów” – czytamy w komunikacie.

Z informacji, które posiada TenderHut wynika, iż przychody ze sprzedaży spółki Evertop w 2020 roku wyniosły około 5,855 mln zł, podano także.

TenderHut to technologiczna grupa kapitałowa, skupiająca się na oferowaniu rozwiązań outsourcingowych. Flagowym produktem spółki jest aplikacja Zonifero, upraszczająca zarządzanie biurem. Ponadto spółka oferuje aplikacje i rozwiązania, z których korzystają firmy takie, jak Unilever oraz Mondelez International. Firma zatrudnia ponad 300 specjalistów. Jest notowana na NewConnect od kwietnia 2021 r.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje santander | RSI | akcje allegro | wykres kryptowalut | s&p 500 index | gpw pgnig | dax indeks |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here