Naga Marketscc gra konsola ps xboxGrupa Kapitałowa Ten Square Games, zajmująca się produkcją i dystrybucją gier w modelu Free to Play (F2P), podała we wtorek do wiadomości plany zmian składu Zarządu. Funkcję Prezesa ma objąć Maciej Zużałek, zastępując na tym stanowisku założyciela i największego akcjonariusza Grupy Macieja Popowicza, który dalej będzie kierował strategią i polityką produktową Grupy.

Ten Square Games ogłasza planowaną zmianę prezesa

Maciej Zużałek ma objąć stanowisko Prezesa Zarządu Grupy Ten Square Games w czerwcu 2020, po spełnieniu wymogów formalnych, takich jak podjęcie odpowiednich uchwał przez Radę Nadzorczą i Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy. Doświadczenie jakie wnosi do TSG, to ponad 20 lat pracy w firmach międzynarodowych, w tym Andersen, E&Y i Enterprise Investors. Od 2007 roku związany z międzynarodowym funduszem private equity Bridgepoint, gdzie odpowiadał za jego działalność inwestycyjną w Polsce i regionie CEE oraz nadzór inwestycyjny nad spółkami portfelowymi funduszu.

Te artykuły również Cię zainteresują
Maciej Zużałek od wielu lat zasiada w radach nadzorczych szeregu spółek z sektora dóbr konsumenckich w tym Smyk, bike24, Dr Gerard, czy Grupa o2. Od 2017 roku pełni funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Grupy Ten Square Games.

– Funkcję Prezesa Zarządu pełniłem nieprzerwanie od momentu założenia spółki Ten Square Games, tj. od 2011 roku i jest to największa biznesowa przygoda w moim życiu. Zaczęliśmy od kilkuosobowej organizacji mieszczącej się w dziesięciometrowym pokoju, by dziś mieć do czynienia z zatrudniającą kilkaset osób firmą. Jestem szczególnie dumny z zespołu, który udało nam się zbudować. Mam to szczęście, że TSG pełne jest niezwykle utalentowanych, pełnych poświęcenia i pasji ludzi, którzy codziennie budują tę firmę. W najbliższym czasie przyjrzymy się potencjalnym okazjom na rynku pod kątem transakcji M&A – mówi Maciej Popowicz, Prezes Zarządu Ten Square Games.

– Równocześnie mocno poszerzamy portfolio produktowe, otwieramy nowe studio w Warszawie. Jeżeli kiedykolwiek Zarząd potrzebował wzmocnienia, to właśnie teraz jest ten moment. Po przeglądzie rynku kandydatów doszliśmy do wniosku, że spółce na obecnym etapie rozwoju bardzo przydadzą się umiejętności i doświadczenie Maćka Zużałka. Od niemal trzech lat brał on udział w budowie sukcesu TSG i wierzymy, że wspólnie możemy wprowadzić TSG na zupełnie nowy poziom rozwoju – dodaje.

Ten Square Games specjalizuje się w grach o tematyce hobbystycznej. Produkuje i wydaje gry w modelu free-to-play, zarabiając na mikropłatnościach (za uzyskanie odpłatnych funkcjonalności w grze) i reklamach. Gry Ten Square Games oferowane są na platformach mobilnych – iOS oraz Android oraz poprzez portale internetowe.

– Dalszy rozwój biznesu widzimy w oparciu o trzy podstawowe fundamenty: ciągle rozbudowywane centrum kompetencji w naszym HQ we Wrocławiu, otwieranie nowych studiów deweloperskich w innych lokalizacjach (na początek Warszawa) i wreszcie – potencjalne transakcje M&A – mówi Maciej Zużałek, kandydat na stanowisko Prezesa Zarządu Ten Square Games.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKurs euro, dolara, franka w górę, funt w dół do złotego we wtorek 21 kwietnia
Następny artykułCelon Pharma – dywidenda za rok 2019 na poziomie 3,6 mln zł
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here