Naga MarketsTen Square Games  - zapowiada się mocna druga połowa roku - zapiski giełdowego spekulantaPopularny producent gier Ten Square Games zanotował wczoraj kolejną udaną sesję. Korekta z przełomu miesiąca powoli przechodzi do historii, a cena coraz szybciej zbliża się do wyznaczenia nowego maksimum. Wczoraj światło dzienne ujrzała najnowsza rekomendacja autorstwa Haitong Bank, w której wyceniono spółkę na poziomie 644 zł i zalecono kupno jej akcji. Wcześniejsza wycena zrealizowała się, gdyż wynosiła 505 zł. Nowa cena docelowa jest efektem podwyższenia prognoz zysku netto na lata 2020/21 o 20/27%, za sprawą wyższej niż oczekiwano monetyzacji gry Fishing Clash.

  • Mocna rekomendacja dla Ten Square Games
  • Wycena podniesiona do 644 zł
  • Kurs blisko nowych maksimów

Analitycy oczekują w II poł. 2020 r. średniomiesięcznych przychodów na poziomie 58 mln zł wobec 36 mln zł wcześniej. Analitycy uważają, że choć znaczący wzrost kosztów w okresie kwiecień-maj br. zaszkodził rentowności spółki w II kw. 2020 r., to zaowocuje on późniejszym wzrostem marż.

Czas na nowe maksima

Autorzy raportu spodziewają się także udanej certyfikacji Fishing Clash w Chinach, co ich zdaniem jest kwestią najbliższych tygodni. Sukces mogą przynieść także nowe gry SoliTales, Flip This House i Hunting, które zadebiutują już na jesieni. Jest więc na co czekać, a to powinno wystarczyć aby podtrzymać dobre nastroje na akcjach spółki.

tsgames


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here