Naga MarketsGra Ten Square Games zatytułowana Fishing Clash

Ten Square Games miał szacunkowo 94,9 mln zł skonsolidowanych przychodów w I kw. 2020 r. (bez uwzględnienia przychodu odroczonego w czasie) wobec 78,6 mln zł kwartał wcześniej, podała spółka, prezentując wstępne szacunkowe dane.

Ten Square Games to jeden z największych w Polsce producentów i wydawców gier mobilnych oraz przeglądarkowych. Spółka została założona w 2011 roku przez Macieja Popowicza i Arkadiusza Pernala – twórców serwisu społecznościowego Nasza Klasa (nk.pl), którzy wprowadzili do niego gry w modelu free-to-play. Spółka zadebiutowała na GPW w maju 2018 r.

“Szacunkowe skonsolidowane przychody ze sprzedaży (bez uwzględnienia przychodu odroczonego w czasie) grupy kapitałowej Ten Square Games w pierwszym kwartale 2020 roku wyniosły 94,9 mln zł w porównaniu do 78,6 mln zł osiągniętych w poprzednim kwartale (bez uwzględnienia przychodu odroczonego w czasie)” – czytamy w komunikacie.

W szacunkowej kwocie przychodów 84,7 mln zł odnosi się do przychodów wygenerowanych przez grę Fishing Clash, co stanowi 89% skonsolidowanych przychodów, podano także.

Ten Square Games podkreśla, że przedstawione dane są wstępne i mogą różnić się od danych ostatecznych. Ostateczna informacja o przychodach ze sprzedaży będzie opublikowana w skonsolidowanym raporcie okresowym – najbliższym raportem okresowym przekazywanym przez spółkę jest skonsolidowany raport za okres zakończony 31 marca 2020 roku, który będzie opublikowany 25 maja 2020 r.

To również powinieneś zobaczyć

 

(ISBnews)Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here