Naga MarketsGra Ten Square Games zatytułowana Fishing ClashNa łamach środowego programu „Tymczasem na GPW…” w Comparic24.TV Agnieszka Zaręba poinformowała, iż producent gier Ten Square Games zanotował w drugim kwartale 2019 roku 13 mln zł zysku netto, 16 mln zł zysku operacyjnego i 16,5 mln zł EBITDA. Oczekiwania analityków wynosiły odpowiednio: 13,9 mln zł, 17 mln zł oraz 17,2 mln zł.  Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości z Giełdy Papierów Wartościowych. Sprawdź bieżące wydarzenia na rynkach finansowych.


Akcje Ten Square Games rosną prawie 3 procent

Przychody Ten Square Games w drugim kwartale sięgnęły 49,9 mln zł i były zgodne z wcześniejszymi szacunkami. Ten Square Games podał, że w drugim kwartale przychody z płatności za grę Fishing Clash wyniosły 43,1 mln zł, Let’s Fish 3,3 mln zł, a Wild Hunt 2,1 mln zł. Patrząc na dane za pierwsze półrocze 2019 roku geograficznie, to udział Ameryki Północnej w płatnościach wyniósł 42,5 proc., a Europy 40,8 proc. (w tym Polski 5,9 proc.). Użytkownicy z Azji stanowili 11,9 proc. udziału w płatnościach za gry. W pierwszym półroczu spółka prowadziła prace nad czterema grami. W tym roku został uruchomiony soft launch gry Golf Rush, a na czwarty kwartał tego roku zaplanowany jest soft launch nowej gry hobbystycznej – oznajmiła Agnieszka Zaręba.

Te artykuły również Cię zainteresują
A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here