Naga MarketsNowa rekomendacja DM BOŚ sugeruje wzrost akcji spółki Ten Square Games do poziomu 252 zł. Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się popularnej spółce gamingowej oraz najciekawszym firmom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Akcje Ten Square Games rosną, ale coraz wolniej

Ten Square Games z rekomendacją “trzymaj” od DM BOŚ, cena docelowa w górę. Rekomendacja została obniżona z “kupuj” do “trzymaj”, ale cena docelowa w górę z 205 zł do 252 zł. Raport z 15 stycznia.

Pod kątem technicznym spółka systematycznie wzrasta, choć są one coraz słabsze. Prawdopodobnie zbliżamy się do momentu w którym nastąpi konsolidacja, ale dominuje trend wzrostowy. Po spadkach na CD Projekcie mamy nowy szczyt, a CDR tego nie zrobił. Ostatni potwierdzony dołek znajduje się na poziomie 226 zł – oznajmił prowadzący.

 

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNowa rzeczywistość rynków wschodzących
Następny artykułKurs 11bit studios w solidnym trendzie wzrostowym
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here