Naga MarketsTen Square Games wycenione na poziomie 667 zł - zapiski giełdowego spekulantaTen Square Games w pierwszym kwartale zanotował przychody na poziomie 169,6 mln zł w porównaniu do 95,1 mln zł przed rokiem (bez uwzględnienia efektu rozpoznawania przychodów w czasie) – wynika ze wstępnych danych spółki. W szacunkowej kwocie przychodów 132,1 mln zł odnosi się do płatności wygenerowanych przez grę Fishing Clash, co stanowi ok. 78% skonsolidowanych przychodów. Z kolei szacowane przychody z gry Hunting Clash wyniosły 27 mln zł, stanowiąc 16% skonsolidowanych płatności. Przychody gier Ten Square Games, wyniosły w marcu około 9 mln USD wobec 8 mln USD w lutym – szacuje portal Sensor Tower. Według szacunków, największa gra spółki, “Fishing Clash”, wypracowała ok. 7 mln USD przychodów, podobnie jak miesiąc wcześniej. Z danych Sensor Tower wynika, że gry Ten Square Games pobrano w marcu ok. 5 mln razy, czyli o około 1 mln więcej niż w lutym.

  • Ten Square Games wyceniony na 667 zł
  • Notowania ponownie wracają na południe

Dobre wyniki zostały skomentowane w ramach najnowszej rekomendacji DM BOŚ. Spółkę wyceniono na 667 zł, jednocześnie zalecono kupno jej akcji w perspektywie długoterminowej. Głównym punktem raportu jest przedstawiony niedawno plan wydawania nawet 6 gier rocznie. Ekspert nie wyklucza soft launchu w przypadku 3-4, a największe nadzieje budzi Undead Clash. Jest to kolejny tytuł z gatunku gier clash, gdzie spółka odnosi swoje największe sukcesy, zatem inwestorzy mogą liczyć na kolejny udany projekt.

Te artykuły również Cię zainteresują
Powrót do linii?

Jednocześnie Rodak nie uwzględnił tej gry w prognozach finansowych, chociaż podkreśla, że sukces którejkolwiek z 6 nowych gier byłby silnym pozytywnym sygnałem dla rynku. Wykres wpisuje się w korektę w branży gamingu. Cena respektuje linię bessy, od której cena często odbija. Opuszczenie niewielkiej konsolidacji dołek wskazuje na możliwy kolejny powrót do wspominanej linii.

tsgames


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cena złotego | wykres dax | blik | us500 | notowanie euro |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here