Naga MarketsTen Square Games wycenione na 690 zł. Kurs w strefie wsparcia Analitycy Haitong Banku, w najnowszym raporcie, podnieśli cenę docelową dla akcji Ten Square Games do 690 zł, podtrzymując rekomendację “kupuj”. Dzisiaj kurs spółki zyskuje około 3%.

Analitycy obniżyli prognozę EBITDA na rok 2020 o 13% z powodu wyższych od zakładanych kosztów marketingowych, ale podnieśli prognozę EBITDA na rok 2021 o 2%, mając nadzieję na dalszą monetyzację Hunting Clash oraz uzyskanie certyfikatu dla Fishing Clash w Chinach.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Ostatnio ze spółki dochodzą sprzeczne komunikaty. Do pozytywów należy zaliczyć obiecującą monetyzację Hunting Clash. Niepokojąca jest natomiast decyzja o nie wspieraniu gier Solitales i Flip This House” – wskazują analitycy.

W perspektywie krótkoterminowej o kursie akcji będą decydowały następujące czynniki:

  1. certyfikacja w Chinach
  2. rozwój Hunting/Fishing Clash
  3. płynne wprowadzenie na rynek gry Golf
  4. potencjalne fuzje i przejęcia.

Na ważnym wsparciu

Spoglądając na wykres, mamy próbę lekkiego odbicia od czytelnej strefy wsparcia. Okres końca roku nie służy mocnym ruchom, dlatego sukcesem powinno być już utrzymanie tego poziomu, ewentualne przejście w ruch boczny. Szansa na powrót do wzrostów może pojawić się w nowym roku.

tsgames


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here