Naga MarketsTen Square Games  urośnie do ponad 700 zł? - zapiski giełdowego spekulantaAnalitycy DM BOŚ wydali aktualizację rekomendacji dla spółki Ten Square Games. Raport został wydany 25 maja. Autorzy podnieśli wycenę spółki do poziomu 703 zł z wcześniejszych 503 zł. „Skala wzrostu przychodów flagowej gry Ten Square Games w kwietniu była dla DM BOŚ dużym pozytywnym zaskoczeniem – broker oczekuje, że pod wpływem wysokich wydatków marketingowych sprzedaż gry wzrośnie miesiąc do miesiąca zarówno w maju, czerwcu, jak i w lipcu, kolejno o 14%, 10% i 7%” – podano w raporcie. Zdaniem analityków, wysoki poziom przychodów utrzyma się także wtedy, gdy spółka obniży wydatki na marketing. DM BOŚ prognozuje, że przychody spółki w 2020 roku wzrosną do 649,8 mln zł z 241,1 mln zł wcześniej.

  • Nadal dobra sprzedaż “Fishing Clash”
  • Świetne wyniki i nowa, wyższa rekomendacja
  • Spółka wyceniona na 703 zł

Zysk netto szacowany jest na 233,7 mln zł wobec 76,4 mln zł wypracowanych w 2019 roku. W 2021 roku analitycy oczekują 906,7 mln zł przychodów i 303 mln zł skorygowanego zysku, a w 2022 roku 1,06 mld zł sprzedaży i 355,4 mln zł zysku. Powodem wzrostu przychodów ma być także wejście gry “Fishing Clash” na rynek chiński.

Te artykuły również Cię zainteresują
W kierunku 700 zł?

Z najnowszych danych wynika, że przychody z tej gry w maju wzrosły do 8 mln USD czyli o 1 mln USD więcej niż w kwietniu. Na wykresie widać, że koniec maja przyniósł kilkudniową korektę, cena jednak dość szybko zaczęła wracać do głównego trendu. Czekamy więc na nowe maksima.

tsgames


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here