Naga MarketsTen Square Games to jeden z największych w Polsce producentów i wydawców gier mobilnych oraz przeglądarkowych.

ten square games
źródło xStation 5

Akcje spółki nieznacznie traciły podczas piątkowej sesji. Spoglądając na wykres dzienny, widać że od połowy maja mamy do czynienia z układem korekcyjnym w ramach kanału spadkowego. Obecnie kurs odbija od górnej krawędzi, możliwe więc, że w najbliższym czasie dojdzie do spadków. Czytelnym sygnałem potwierdzającym powrót aktywności kupujących byłoby wybicie górą z kanału spadkowego. Jeżeli jednak tak się nie stanie, wydaje się że cena będzie spadać w kierunku wsparcia okolic 110 zł. W piątek spółka poinformowała o szacunkowych wynikach za drugi kwartał. W tym okresie firma wypracowała 49,7 mln złotych skonsolidowanych przychodów, co oznacza ponad dwukrotny wzrost w skali roku oraz około 10% wzrost w ujęciu kwartalnym. Spółka wyraziła zadowolenie z otrzymywanych wyników, podkreślają że jej przychody systematycznie się powiększają na czym zaczynają korzystać akcjonariusze w postaci wypłacania dywidend. Spółka potwierdziła również, że zgodnie z planem idą prace nad dwoma nowymi tytułami adresowanymi dla kobiet.

Zobacz również: PlayWay [PLW], Instal Kraków [INK] – Gorące spółki dnia

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r.

ronson

W ubiegły piątek spółka poinformowała o wynikach sprzedażowych za drugi kwartał. Z raportu wynika, że firma zakontraktowała sprzedaż 172 lokali w tym okresie oraz przekazała 289 lokali. Są to wyniki bardzo zbliżone do osiągnięć w pierwszych trzech miesiącach tego roku, kiedy przekazano 174 lokale. Łącznie od stycznia, w pierwszym półroczu sprzedano 346 lokali wobec 436 w roku poprzednim. Na koniec czerwca oferta firmy obejmuje łącznie 758 lokali co zbliża spółkę do osiągnięcia celu na cały rok w postaci sprzedaży około 800 mieszkań oraz przekazanie podobnej liczby lokali nabywcom. Rynek specjalnie nie zareagował na podane informacje. Spoglądając na wykres dzienny, widać że od początku lutego mamy do czynienia z ciasną konsolidacją. Wcześniej przez ostatnie lata notowania wyraźnie spadały. Obecnie więc pojawia się szansa, że wybicie górą z konsolidacji doprowadziłoby przynajmniej do zainicjowania większej korekty.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here