Naga MarketsSpółka Ten Square Games [TEN] debiutowała na GPW w maju bieżącego roku i od tego momentu jej akcje regularnie pięły się w górę zyskując w niespełna sześć miesięcy ponad 75 złotych. Wtorkowa sesja przyniosła jednak najsilniejszą jednodniową deprecjację w dotychczasowej, krótkiej historii notowań podmiotu.

TEN tracił niemal 12% stając się drugim największym przegranym wczorajszego handlu przy ulicy Książęcej. 28 sierpnia pojawiła się jedynie informacja, że do końca bieżącego roku spółka podejmie decyzje co do produkcji gry „Fishing Battle”, a jeszcze w 2018 zaprezentować MiniGolfa. Powodem do niezadowolenia inwestorów i wyprzedaży akcji mogła być konferencja prasowa, podczas której przedstawiciele spółki stwierdzili, że nie są do końca zadowoleni z testów wspomnianych tytułów i prace w kolejnych miesiącach pozwolą podjąć decyzję, czy „Fishing Battle” ostatecznie się pojawi.

Te artykuły również Cię zainteresują
Notowania TEN wybiły poziom wsparcia na 110,00 (pokrywający się z 23,6% zniesienia trendu wzrostowego) i w tym momencie kolejnym istotnym poziomem staje się okrągła strefa 100,00, gdzie przebiegają również dotychczasowe, sierpniowe minima:

TEN D1

Ten Square Games to jeden z największych w Polsce producentów i wydawców gier mobilnych oraz przeglądarkowych. Spółka została założona w 2011 roku przez Macieja Popowicza i Arkadiusza Pernala.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdyPobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here