Naga MarketsTen Square Games to jeden z największych w Polsce producentów i wydawców gier mobilnych oraz przeglądarkowych.

ten square games
źródło xStation 5

Akcje spółki taniały podczas poniedziałkowej sesji o ponad 1,5%, jednak przy dużo niższych obrotach niż podczas wcześniejszych, wzrostowych sesji. Prawdopodobnie jest to więc tylko korekcyjne odreagowanie po wcześniejszym impulsie wzrostowym. Na wykresie widać, że mamy za sobą bardzo rozbudowaną korektę i wyraźne z niej wybicie. Technika sugeruje więc, że za jakiś czas może dojść do ataku na historyczne maksima notowań. W ostatnich dniach spółka informowała, że przychody gry “Fishing Clash” wyniosły w sierpniu ok. 3 mln dolarów. Szacunkowe dane wskazują, że grę pobrano w ubiegłym miesiącu ze sklepów Google i Apple łącznie ok. 1,2 mln razy.

Orbex

Zobacz również: Ultimate Games S.A. rusza z wyprzedażą gier i wydaje 4 nowe tytuły

Famur jest producentem maszyn stosowanych w górnictwie.

famur
źródło xStation 5

Spółka wyraźnie zyskiwała na wartości podczas wczorajszej sesji, przerywając tym samym nieciekawy okres spadkowy. Powodem odbicia były zaskakująco mocne dane za II kwartał. Z raportu wynika, ze zysk netto wyniósł w tym okresie 218,4 mln zł co jest wartością znacznie przewyższającą wszelkie oczekiwania i prognozy. Zdarzeniem które miało istotny wpływ na zysk netto grupy Famur w II kwartale była sprzedaż akcji spółki PBSz. co przyniosło około 141 mln zł. Wynik netto za pierwsze półrocze bez uwzględniania tej transakcji wyniósłby 143,2 mln zł. Na wykresie tygodniowym cena względnie respektuje krawędzie kanału spadkowe. Mamy zatem odbicie, którego pierwszym celem mogą być wcześniejsze dołki przy 4,50 zł.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here