Naga MarketsTen Square Games to jeden z największych w Polsce producentów i wydawców gier mobilnych oraz przeglądarkowych.

ten square games
źródło xStation 5

Akcje spółki drożały podczas czwartkowej sesji o około 7% przy dość wysokich obrotach. Powodem zwyżki była informacja o tym, że spółka podpisała umowę z NetEase Online Games, dzięki której NetEase zobowiązuje się do uzyskania licencji na dystrybucję gry Fishing Clash na rynku chińskim. Jest to pierwszy krok spółki do wejścia na największy rynek gier jakim są Chiny. Spółka poinformowała także, że rozpoczęła pracę aby dopasować grę „Fishing Clash” do potrzeb i gustu chińskiego gracza. Na wykresie, po ostatnich spadkach, mamy do czynienia z konsolidacją. Mamy trzy coraz wyżej położone dołki, ale także dwa coraz niższe szczyty. Wydaje się więc, że wybicie z takiego zakresu powinno wskazać dalszy kierunek.

Zobacz również: Przegląd komunikatów GPW – Getin Bank, Idea Bank, Krezus

CI Games to producent i dystrybutor gier komputerowych.

ci games
źródło xStation 5

Dość udaną sesję zaliczył w czwartek CI Games. Akcje spółki rosły o niecałe 5% przy dość wysokich obrotach. Powodem zwyżki była informacja o tym, że spółka zaktualizowała swoja strategię rozwoju na lata 2017-19. Nowa strategia zakłada m.in. wydanie czterech gier w segmencie w latach 2019-2020. Produkcje zostaną wydane przez nową spółkę zależną United Label, a ich budżet to ok. 13 mln zł. Spółka będzie więc wydawać gry poprzez spółkę zależną, a same gry będą tworzyć zewnętrzne studia deweloperskie. W ostatnich tygodniach zostały już podpisane stosowne umowy, przy czym każde ze studiów produkcyjnych jest przynajmniej częściowo zaangażowane finansowe w dany projekt. W sumie więc nakłady CI Games sięgną około 5 mln zł. W styczniu spółka ma podać nazwy tych czterech gier. Na razie na wykresie widzimy ruch powrotny po ostatnich spadkach i problemy z wyjściem na wyższe poziomy.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here