Naga MarketsNotowania Ten Square Games (GPW: TEN) jeszcze 17 lutego testowały poziom powyżej 600 zł, znajdując się na najwyższych pułapach od listopada. Od tego czasu miejsce ma jednak mocniejsza korekta spadkowa, a cenę jak magnes przyciąga poziom 500 zł, zauważa Michał Palaczyk w najnowszej odsłonie programu Sygnały Dnia na antenie Comparic24.tv. Ekspert Squaber zastanawia się czy za spadki odpowiada debiut kolejnej spółki gamingowej na GPW, tym razem zagranicznego Huuuge, który negatywnie wpłynął na notowania podmiotów z sektora gier.

  • W programie również o rekordowej wycenie spółek groszowych w USA, których kapitalizacja przekroczyła poziom 2 bln dol.
  • WIG20 od strony technicznej nie prezentuje pozytywnych sygnałów, ciekawie wygląda natomiast sytuacja na wykresie CCC
  • Początek nowego tygodnia przynosi wyprzedaż na Wall Street, na którą spadkami reagowała również GPW

Te artykuły również Cię zainteresują
Ten Square Games spada po debiucie Huuuge na GPW

Debiut Huuuge na GPW w ostatnich dniach uświadomił inwestorom, że niektóre spółki gamingowe znajdujące się obecnie na rynku wymagają korekty, żeby oczyścić sytuację techniczną, twierdzi ekspert Squaber na antenie Comparic24.tv.

– Spółka ta pojawia się w Sygnałach Dnia dość często i od początku 2021 roku mówiłem, że absolutnie nie wierzę, że przebicie 520 zł w górę może być trwałe i mocne. Sugerował, że średnioterminowo możemy zjechać poniżej poziomu 500 zł wskazując dołki z czerwca ubiegłego roku jako test mocy obecnego układu – komentuje Michał Palaczyk.

Poziom 500 zł pełni obecnie rolę ważnego wsparcia, jednak Palaczyk podejrzewa, że nastąpi od niego mocniejsze odbicie i ruch wzrostowy. Jako bardziej prawdopodobny scenariusz przedstawia scenariusz z grudnia, czyli konsolidację („ubijanie poziomu”) i wraz ze zmianą nastrojów na głównych spółkach z sektora przesuwać może się przyszła cena TEN.

Wykres TEN oczami Michała Palaczyka. Źródło: Tradingview.com

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here