Naga MarketsTen Square Games rozpoczyna przegląd opcji strategicznychZarząd Ten Square Games (TSG) podjął decyzję o rozpoczęciu procesu przeglądu opcji strategicznych związanych z dalszym rozwojem, podała spółka.

“Celem tego procesu jest wybór najlepszego sposobu realizacji długoterminowej strategii spółki, polegającej na dalszym rozwoju i maksymalizacji wartości dla akcjonariuszy. W trakcie przeglądu Ten Square Games będzie kontynuować realizację dotychczasowej strategii, działań i projektów. Zarząd będzie brał pod uwagę różne opcje strategiczne, w tym pozyskanie inwestora strategicznego lub finansowego” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
W ramach procesu, w zakresie dozwolonym przez obowiązujące przepisy prawa, wybranym podmiotom mogą być udzielane dodatkowe informacje o spółce i jej podmiotach powiązanych.

“W związku z powyższym zarząd zaangażował doradców finansowych i prawnych, którzy wesprą go w przeprowadzeniu przeglądu strategicznego. Obecnie nie została podjęta żadna decyzja dotycząca wyboru konkretnej opcji strategicznej i nie ma pewności, czy i kiedy taka decyzja zostanie podjęta” – czytamy także.

Ten Square Games to jeden z największych w Polsce producentów i wydawców gier mobilnych oraz przeglądarkowych. Spółka została założona w 2011 roku przez Macieja Popowicza i Arkadiusza Pernala – twórców serwisu społecznościowego Nasza Klasa (nk.pl), którzy wprowadzili do niego gry w modelu free-to-play. Spółka zadebiutowała na GPW w maju 2018 r.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: intercars notowania | bitcoin nowości | notowania giełdowe | datawalk kurs | notowania pkn orlen | benefit akcje | dyskusja na temat kursu btc |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here