Naga MarketsGra Ten Square Games zatytułowana Fishing ClashJutrzejsza sesja będzie ostatnią w wykonaniu akcji Ten Square Games (a także BNP Paribas Bank Polska) w składzie indeksu małych spółek sWIG80. Spółka awansuje po jutrzejszej sesji do grona firm średnich czyli mWIG40. Zdaniem części analityków, właśnie ten sektor może cieszyć się sporym zainteresowaniem ze strony PPK czyli Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Jeżeli rzeczywiście tak się stanie, wydaje się, że Ten Square Games może być jednym z głównym beneficjentów nowych środków lokowanych w średnie spółki. Indeks średnich spółek opuszczą Polimex-Mostostal i Trakcja.

Ranking indeksów został sporządzony po sesji z 23 sierpnia. Uwzględniono w nim obroty akcjami za okres ostatnich dwunastu miesięcy. Wartość akcji w wolnym obrocie została obliczona na podstawie kursu zamknięcia z 19 sierpnia.

Źródło: ISBnews

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Sytuacja na wykresie:

Notowania spółki rosły dzisiaj o ponad 3% jednak nadal utrzymują się niskie obroty. Na wykresie widać jednak próbę ożywienia przy lokalnym wsparciu. Sentyment do spółki jest doskonały i mamy za sobą dużą, rozbudowaną korektę. Wydaje się, że awans do cięższego indeksu może dodatkowo zachęcić do kupna akcji, co w tym przypadku oznaczałoby szybki atak na historyczne maksima.

ten square games

Czytaj także: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 złtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here