Naga MarketsTen Square Games planuje poszerzyć skład zarządu o osoby od wielu lat związane ze spółką i branżą gamingową. Celem jest kontynuacja wzrostowego trendu biznesu przy strategicznym wsparciu założycieli Ten Square Games.

Nadchodzące zmiany w zarządzie Ten Square Games

Do zarządu Ten Square Games kandydować będą wieloletni menedżerowie spółki, odpowiadający dotychczas za kluczowe obszary wzrostu Grupy: Wojciech Gattner (Head of Product Strategy), Andrzej Ilczuk (Head of Production), Anna Idzikowska (Head of Growth and Business Development) i Janusz Dziemidowicz (Chief Technology Officer). W zarządzie pozostaną Maciej Zużałek na stanowisku Prezesa Zarządu oraz Marcin Chruszczyński jako Chief Financial Officer.

Zmiany, jakie zachodzą w Ten Square Games, są naturalnym efektem naszego rozwoju. Stworzyliśmy bardzo silny zespół, który ma wizję i chęć dalszego rozwoju spółki. Zbudowaliśmy unikatowe na międzynarodowym rynku gamingowym know-how w oparciu o konsekwentnie prowadzoną politykę przyciągania nowych talentów. Cieszę się, że osoby, które pracują w TSG od lat i których kompetencje są bardzo wysoko oceniane, dołączą do zespołu zarządzającego i będą mogły jeszcze szerzej wykorzystać swoją wiedzę. To ważne też, że w kluczowych obszarach strategicznych będziemy nadal wspierani przez założycieli spółki – zadeklarował Maciej Zużałek, prezes Ten Square Games.

Obaj założyciele Ten Square Games, Maciej Popowicz i Arkadiusz Pernal, będą nadal wspierać spółkę w jej rozwoju. Maciej Popowicz będzie doradzał przy strategii produktowej, zaś Arkadiusz Pernal planuje kontynuować swoją misję na stanowisku członka rady nadzorczej.

Nasza rola w Ten Square Games zmienia się, zostajemy jednak na pokładzie. W codziennej pracy oddajemy pole ekipie profesjonalistów, którzy wspólnie z nami przez lata budowali TSG i będą dalej kontynuować naszą misję  – przyznają wspólnie Maciej Popowicz i Arkadiusz Pernal.

Spółka planuje bliżej przedstawić rynkowi przyszłych członków zarządu i szczegóły zarządzanych przez nich obszarów biznesowych po publikacji wyników za trzeci kwartał 2020 roku.

Ten Square Games jest jednym z największych i najszybciej rosnących producentów gier mobilnych w Polsce. Spółka ma główną siedzibę we Wrocławiu i dodatkowe studio w Warszawie. Specjalnością TSG są gry hobbystyczne dystrybuowane w modelu free-to-play. Od 2018 roku akcje spółki są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here