Naga MarketsTen Square Games liczy na wielki sukces w Chinach - zapiski giełdowego spekulantaGamingowa spółka Ten Square Games, poinformowała wczoraj, że ma duże oczekiwania wobec gry “Fishing Clash” na rynku chińskim. W długim terminie spółka celuje w Chinach w “mistrzowską” pozycję. “Oczekujemy, że launch gry na głównych platformach na rynku chińskim nastąpi w ciągu kilku tygodni. Długoterminowo chcemy być zbudować silną, mistrzowską pozycję na tym największym rynku gamingowym na świecie. „Fishing Clash” jest grą sportową, a takie są bardzo popularne na tym rynku” – powiedziała członek zarządu, Anna Idzikowska podczas telekonferencji.

“Traktujemy naszą chińską podróż długoterminowo i zapewne „Fishing Clash” nie będzie ostatnią grą. jaką chcemy powalczyć o pozycję w Chinach, ale póki co najbliższe miesiące rozwoju tej gry na tym rynku będą bardzo ważne. Nasze oczekiwania są duże, ale chcemy rosnąć rozsądnie” – dodała członek zarządu. Sama informacja o otwarciu chińskiego rynku dla Ten Square Games wywołała spore odbicie, które naruszyło linię trendu spadkowego. Od tego czasu cena spada, jednak dynamika spadku wskazuje, że jest to tylko korekta.Perspektywa kontynuacji odbicia

Rynek powinien oczekiwać na debiut gry w Chinach, a następnie pierwsze dane sprzedażowe, co można zakładać, że pozytywnie wpłynie na notowania. Wydaje się, że kurs nie powinien w obecnym ruchu spaść niżej niż rejon 460 zł. Przecena była całkiem spora, a podane informacje powinny skutkować powrotem pozytywnego sentymentu do spółki.

ten square games


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje pkobp | ropa prognozy | alior notowania | lpp akcje | pkn orlen forum | jsw notowanie | notowania playway |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here