Naga MarketsTen Square Games – korekta do 600 zł? - zapiski giełdowego spekulantaSporą siłą relatywną na tle mocno spadających ostatnio indeksów, odznacza się producent gier Ten Square Games. Korekta na akcjach spółki jest bardzo pytka na tle wyprzedaży, która miała miejsce ostatnio na szerokim rynku. Głównym wsparciem są okolice 600 zł i jeżeli korekta będzie kontynuowana, wydaje się, że właśnie tutaj można liczyć na obicie. Wczoraj firma podała, że przychody z jej największego hitu, gry “Fishing Clash” wyniosły w październiku ok. 9 mln USD, tyle samo co miesiąc wcześniej. Według szacunków, grę pobrano w ubiegłym miesiącu ze sklepów Google i Apple łącznie ok. 1,4 mln razy wobec 2,4 mln we wrześniu.

  • Mocne wyniki Ten Square Games w październiku
  • NA wykresie korekta do ok. 600 zł?

Warto dodać, że sprzedaż na dobrym poziomie utrzymują także nowsze produkcje jak gra “Hunting Clash”, którą pobrano w październiku 1,2 mln razy co przełożyło się na 0,6 mln USD przychodów. Drugi nowy tytuł, “Solitales”, zanotował 66 tys. pobrań, a przychody wyniosły 120 tys. USD. Dość słaby wynik notuje gra “Let’s Fish”, którą pobrano tylko około 30 tysięcy razy.

Te artykuły również Cię zainteresują

AmRest nadal spada

Na początku października spółka pokazała jednak mocne wyniki za trzeci kwartał. 177,8 mln zł przychodów to wynik o około 7,5 mln zł wyższy niż w II kwartale. Nadal za całkowite przychody w dużej mierze (ok. 92%) odpowiada jedna gra „Fishing Clash”.

ten square games


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here