Naga Markets“Sezon na dywidendę” – to blok, w którym łączymy analizę ciekawych spółek, które mają szansę wzrastać, a dodatkowo zamierzają w najbliższym czasie wypłacić dywidendę. Pokazujemy i informujemy, do kiedy należy kupić akcje aby nabyć prawo do niezwykle przyjemnej premii w postaci dywidendy. Sezon wypłaty dywidend za zeszły rok niebawem się zaczyna…


TelForceOne to podmiot dominujący grupy kapitałowej, specjalizującej się w dystrybucji akcesoriów do telefonów komórkowych.

Te artykuły również Cię zainteresują

tfone w1


Na wykresie tygodniowym panuje trend wzrostowy, który zmierza do głównej, dość szerokiej strefy oporu 7-8 zł w postaci poprzednich trzech szczytów.

tfone d1
Na wykresie dziennym warto zwrócić uwagę na trwającą konsolidację między 5 a 6 zł. Wsparcie 5 zł dwukrotnie wygenerowało impuls wzrostowy. Natomiast przy 6 zł już czterokrotnie pojawiła się podaż. Pozytywne jest to, że każdy kolejny impuls spadkowy z poziomu 6 zł jest coraz słabszy tzn. popyt coraz szybciej powraca, a to może oznaczać dalsze wzrosty, a sygnałem do tego będzie trwałe pokonanie bariery 6 zł.

Kupując akcje dzisiaj “załapiemy się” na dywidendę w wysokości 0,10 zł, której wypłata nastąpi 10 października.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here