Naga Markets“Sezon na dywidendę” – to blok, w którym łączymy analizę ciekawych spółek, które mają szansę wzrastać, a dodatkowo zamierzają w najbliższym czasie wypłacić dywidendę. Pokazujemy i informujemy, do kiedy należy kupić akcje aby nabyć prawo do niezwykle przyjemnej premii w postaci dywidendy. Sezon wypłaty dywidend za zeszły rok niebawem się zaczyna…


TelForceOne to podmiot dominujący grupy kapitałowej, specjalizującej się w dystrybucji akcesoriów do telefonów komórkowych.

tfone w1


Na wykresie tygodniowym panuje trend wzrostowy, który zmierza do głównej, dość szerokiej strefy oporu 7-8 zł w postaci poprzednich trzech szczytów.

tfone d1
Na wykresie dziennym warto zwrócić uwagę na trwającą konsolidację między 5 a 6 zł. Wsparcie 5 zł dwukrotnie wygenerowało impuls wzrostowy. Natomiast przy 6 zł już czterokrotnie pojawiła się podaż. Pozytywne jest to, że każdy kolejny impuls spadkowy z poziomu 6 zł jest coraz słabszy tzn. popyt coraz szybciej powraca, a to może oznaczać dalsze wzrosty, a sygnałem do tego będzie trwałe pokonanie bariery 6 zł.

Kupując akcje dzisiaj “załapiemy się” na dywidendę w wysokości 0,10 zł, której wypłata nastąpi 10 października.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here