Naga Markets18 maja 2019 roku w budynku Warsaw Trade Tower (Warszawa) odbył się „Międzynarodowy Kongres Innowacji w Inwestowaniu” organizowany przez brokera TeleTrade i jego zagranicznych partnerów. Prelegenci z Europy Zachodniej, Wschodniej oraz Azji na bazie swoim wieloletnich doświadczeń przedstawili swoje indywidualne podejście do inwestowania. Przedstawione zostały różnego rodzaju modele inwestycyjne, które wymagały wielu lat ciężkiej pracy całych sztabów ludzi do tego, aby zaczęły generować stabilne zyski. Dodatkowo uczestnicy szkolenia mogli również zapoznać się z aktualną sytuacją gospodarczą, specyfiką produktów inwestycyjnych oraz kondycją rynku nieruchomości w różnych częściach świata.

Kongres rozpoczął dyrektor do spraw rozwoju TeleTrade Polska Zbigniew Grutkowski, który ciepło przywitał wszystkich uczestników szkolenia zgromadzonych na 32 piętrze z pięknym widokiem na centrum Warszawy. Zbigniew Grutkowski był również inicjatorem całego wydarzenia, ponieważ chciał podczas jednego wydarzenia przedstawić różnego rodzaju podejście do inwestowania wśród osób z całego świata, które wykorzystują innowacyjne narzędzia do czerpania dochodu pasywnego z rynków finansowych.

Organizatorzy mieli spore wątpliwości dotyczącego tego, czy kilka tygodni wystarczy do przygotowania, zorganizowania i wypełniania sali konferencyjnej. Pierwsze minuty kongresu jednak rozwiały wszelkie wątpliwości, ponieważ sala konferencyjna została wypełniona po brzegi. Pomimo tego, że warunki atmosferyczne sprzyjały do wypoczynku na świeżym powietrzu, to jednak uczestnicy zdecydowali się poświęcić swój czas na zdobycie dodatkowej wiedzy dotyczącej inwestowania. Każda przerwa pomiędzy wykładami prelegentów była bardzo dobrze wykorzystywana przez gości do zadawania dodatkowych pytań. Ze względu na tak duże zainteresowanie i chęć udzielenia odpowiedzi na wszystkie pytania przez organizatorów, spora część uczestników szkolenia została po zakończeniu kongresu. Dla wielu osób planowana godzina zakończenia kongresu przedłużyła się o kolejne trzy godziny. Uczestnicy szkolenia nawiązali liczne kontakty biznesowe oraz umówili się na indywidualne spotkania w biurze TeleTrade Polska na 33 piętrze, również w budynku Warsaw Trade Tower.

TeleTrade - opinie o Międzynarodowym Kongresie Innowacji w Inwestowaniu

Pierwszy z prelegentów dyrektor TeleTrade Polska Zbigniew Grutkowski wnikliwie przeanalizował sytuację produktów inwestycyjnych w Polsce. Odpowiedział na pytanie, dlaczego coraz więcej osób decyduje się na self-trading w Polsce oraz przedstawił jak działa social trading z punktu widzenia tradera.

Kolejny z prelegentów Maksim Rudik, aktywny inwestor z dwunastoletnim doświadczeniem na rynkach finansowych, który rozwija kilka projektów inwestycyjnych, zapoznał uczestników ze specyfikacją algorytmów generujących od kilku lat stabilne zyski. Maksim Rudik zdradził, że za sukcesem jego trzech algorytmów stoi cały sztab doświadczonych ludzi zaczynając od analityków, programistów, matematyków i traderów. Wyjaśnił, dlaczego handel algorytmiczny może być ciekawą alternatywą dla każdego, kto chce pasywnie zarabiać na rynkach finansowych. Wytłumaczył również to, w jaki sposób stale optymalizuje każdy ze swoich algorytmów i odpowiedział na pytanie: co jest kluczem do tego, aby robot w długim terminie utrzymywał stabilne zyski. Wiele zgromadzonych osób pierwszy raz miało do czynienia z tego typu podejściem, dlatego też prezentacja Maksim Rudik spotkała się z tak dużym zainteresowaniem.

Trzecim prelegentem kongresu był prezes „Centrum Giełdowych Technologii” Bohdan Trotsko, który od kilkunastu lat profesjonalnie zajmuje się tradingiem. W swojej prezentacji zdradził część swojego know-how dotyczące tego, w jaki sposób jego klienci w 2018 roku zarobili ponad 70%. Wszystkie prezentowane dane przez Bohdan Trotsko oczywiście zostały poparte przedstawieniem historii transakcji za cały 2018 rok. Dzięki tak efektywnym wynikom jego działalność została doceniona jako najlepsza firma konsultingowa na Ukrainie w 2018 roku, ale i również na zakończenie swojej części Bohdan Trotsko otrzymał duże brawa od zgromadzonych uczestników kongresu.

TeleTrade - opinie Zbigniew Grutkowski o kongresie

Po przerwie na kawę, jedyna na tym szkoleniu prelegentka Hetényi Kitti (dyrektor TeleTrade Węgry) przedstawiła uczestnikom główne dane makroekonomiczne najlepiej opisujące gospodarkę Węgierską. W kolejnej części prezentacji można było wywnioskować, że węgierski rynek nieruchomości według Hetényi Kitti jest bardzo zbliżony do polskiego rynku nieruchomości. Wielu uczestników szkolenia nawiązało kontakt z Hetényi Kitti, która chętnie przekazała pozostałe ciekawostki dotyczące nieruchomości osobom, zainteresowanym rozszerzeniem swojego portfolio o nieruchomości na pozostałe kraje europy południowej.

Chan Min Dzung dyrektor firmy doradztwa finansowego „TT Consulting Vietnam”, partner firmy TeleTrade w Azji oraz zarządzający dwoma biurami w Wietnamie (Hoszimin oraz Hanoi) omówił specyfikę rynku nieruchomości w Wietnamie i przedstawił swoje indywidualne podejście do tradingu. Dzięki niemu jego klienci w poprzednim roku korzystający z usługi SyncTrading zarobili 12 milionów dolarów. Chan Min Dzung wytłumaczył istotę skutecznych szkoleń, dzięki którym jego traderzy sami generują do kilku procent zysku w skali miesiąca. Po konferencji wielu początkujących traderów miał dużo pytań do prelegenta Chan Min Dzung z Azji dotyczących wskazówek, które mogłyby im pomóc w uzyskaniu stabilnego dochodu na rynkach finansowych.

Ostatni z prelegentów Carlos Santos da Silva dyrektor TeleTrade Portugal w Lizbonie, podobnie jak Zbigniew Grutkowski przeanalizował produkty inwestycyjne w Portugalii oraz Europy Zachodniej. Carlos Santos da Silva wytłumaczył, dlaczego w ostatnich latach ceny nieruchomości stale rosły oraz odpowiedział na pytanie: czy warto dalej interesować się tym rynkiem w najbliższym czasie. W swojej ostatniej części Carlos Santos da Silva, szczegółowo opisał statystyki klientów z Portugalii, którzy stale zwiększają swoje zainteresowanie usługą Sync Trading TeleTrade Invest.

TeleTrade - opinie Zbigniew Grutkowski o SyncTrading
Kongres w pełni zadowolił wszystkich uczestników. Każdy z gości w budynku Warsaw Trade Tower otrzymał satysfakcjonujące informacje dotyczące możliwości inwestycyjnych w różnych częściach świata. Nie zabrakło informacji na temat tradingu, handlu algorytmicznego oraz możliwościom, które stwarza social trading, a konkretnie usługa SyncTrading TeleTrade Invest. Kongres w Warszawie jest tylko początkiem kolejnych kongresów w pozostałych częściach świata. Kolejny odbędzie się w Lizbonie w Portugalii za dwa miesiące.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here