Naga MarketsStała ewolucja rynków finansowych sprawia, iż skuteczni inwestorzy na bieżąco aktualizują swoje modele inwestycyjne. Globalny broker TeleTrade zdecydował się na zorganizowanie konferencji w Warszawie, podczas której doświadczeni inwestorzy, którzy zarobili dla swoich klientów setki miliony dolarów, przedstawią swoje indywidualne podejście do rynków i inwestowania.

Prelegenci przybędą prawie ze wszystkich kontynentów, dlatego też będzie można poznać różne podejścia do inwestowania na giełdach, poprzez handel algorytmiczny oraz social trading. Omówione zostaną najpopularniejsze produkty inwestycyjne dostępne w Europie Zachodniej i Azji. Miłośnicy rynku nieruchomości dowiedzą się, w jakiej kondycji jest rynek i czy warto inwestować w europejskie nieruchomości.

BIORĘ UDZIAŁ W KONGRESIE

Kim są prelegenci?

Zbigniew Grutkowski – dyrektor ds. rozwoju w TeleTrade Polska.

Już w liceum zaczął inwestować swoje oszczędności w fundusze inwestycyjne i na rynkach walutowych. W wieku 19 lat założył pierwszą firmę zajmującą się pozyskiwaniem klientów dla towarzystw ubezpieczeniowych. W kolejnych latach współpracując z największymi instytucjami finansowymi w Polsce, przeprowadził transakcje o wartości kilkudziesięciu milionów euro. Początek przygody z prowadzeniem szkoleń i konferencji zaczął się od organizacji akademii finansów, gdzie przez 3 lata szkolił setki przyszłych doradców finansowych. Obecnie w TeleTrade Polska, odpowiada za rozwój marki w Europie Środkowo-Wschodniej. Dzięki jego pracy po roku oddziały odnotowały łącznie 4-krotny wzrost wyników sprzedaży na rynku kontraktów CFD. Z wykształcenia ekonomista, coach prowokatywny inspirujący się książkami Petera Druckera. Specjalista i miłośnik technologii Blоckchain, autor licznych artykułów eksperckich.

Zbigniew Grutkowski przeanalizuje sytuację produktów inwestycyjnych w Polsce oraz odpowie na pytanie, dlaczego coraz więcej osób decyduje się na self-trading oraz social trading.

Maxim Rudik jest ekspertem w dziedzinie finansów i inwestycji z 12-letnim doświadczeniem na rynkach finansowych. Założyciel kilku spółek, którymi z sukcesem zarządza. Wprowadza i rozwija nowe projekty w dziedzinie inwestowania, obecnie może pochwalić się rentownością wśród dwunastu projektów. Pokonał 100 kandydatów i został zwycięzcą prestiżowego czasopisma „Finansoff”. Autor wielu zyskownych strategii tradingowych na rynkach oraz popularnego bloga finansowego. Trader z wieloletnim doświadczeniem zdobytym na giełdach w Londynie, Frankfurcie i Chicago.

Maxim Rudik w swoim wystąpieniu skupi się na handlu za pomocą algorytmów.

Bogdan Trotsko jest prezesem „Centrum Giełdowych Technologii” na Ukrainie. Od kilkunastu lat profesjonalnie zajmuje się tradingiem. Dzięki zdobytej wiedzy na temat rynków finansowych tworzy zaawansowane portfele inwestycyjne. Firma „Centrum Giełdowych Technologii” zarządzana przez Bogdana Trotsko stała się jedną z najlepszych oraz najskuteczniejszych firm w dziedzinie finansów na terenie Ukrainy i pomogła zarobić klientom już ponad 20 milionów dolarów. Aktywnie uczestniczy w projektach edukacyjnych oraz regularnie prowadzi wykłady i seminaria dla studentów o kierunkach ekonomicznych. Obecnie Bogdan Trotsko stworzył hybrydę klasycznych portfeli inwestycyjnych z portfelami algorytmicznymi. Dzięki tej kombinacji osiąga ponadprzeciętne stopy zwrotu z inwestycji.

Bogdan Trotsko odpowie na pytanie, dlaczego na Ukrainie algorytmy stały się najpopularniejszym produktem inwestycyjnym w 2018 roku i oczywiście przedstawi wyniki na swoich rachunkach.

Kongres konferencja TeleTradeHetényi Kitti jest dyrektorem TeleTrade Węgry. Ukończyła International Business University w Budapeszcie. W swoim portfolio posiada kilka tysięcy zadowolonych klientów, w tym klientów VIP. Doświadczenie zdobyte w największej firmie telekomunikacyjnej na Węgrzech wykorzystuje do pracy z klientami TeleTrade. W wolnych chwilach śledzi wiadomości rynkowe i traduje. Zawsze stawia sobie wysokie cele, a jednym z nich jest współpraca z trzema prywatnymi węgierskimi bankami.

Hetényi Kitti podczas kongresu przeanalizuje sytuację produktów inwestycyjnych na Węgrzech, skupi się na rynku nieruchomości i odpowie na pytanie.

Chan Min Dzung – ekspert finansowy, dyrektor firmy doradztwa finansowego „TT Consulting Vietnam”, partner firmy TeleTrade w Azji. Przedstawiciel globalnego projektu charytatywnego „Help”. Od kilku lat z powodzeniem zarządza dwoma biurami w Wietnamie (Hoszimin oraz Hanoi). W 2016 roku otworzył pierwszą szkołę tradingową w Wietnamie. W ciągu 3,5 roku wyszkolił ponad tysiąc traderów, którzy samodzielnie generują od 5 do 7% zysku miesięcznie. W 2018 roku wprowadził nowy projekt, którego celem jest uzyskiwanie pasywnego dochodu. Projekt „Invest-Portfolio SyncTrading” w ciągu jednego roku zarobił dla klientów 12 mln dolarów. Aktywny uczestnik w projektach edukacyjnych w południowo-wschodniej Azji.

Chan Min Dzung przeanalizuje produkty inwestycyjne w Azji i omówi self-trading i social trading.

Carlos Santos da Silva jest dyrektorem TeleTrade Portugal w Lisbonie. Z sektorem finansowym związany jest od 2008 roku, pracował w bankowości oraz instytucjach brokerskich. Dzięki zdobytemu doświadczeniu stał się portfolio managerem w szczególności na rynku amerykańskim, kanadyjskim oraz europejskim. Z TeleTrade związany jest od czterech lat i pracował jako manager oraz analityk. Od 2018 roku jest dyrektorem i jest odpowiedzialny za całą działalność operacyjną na terenie Portugalii. Od stycznia 2019 roku pełni funkcję generalnego managera.

Carlos Santos da Silva przeanalizuje produkty inwestycyjne w Portugalii i krajów Europy Zachodniej, podobnie jak jego poprzedniczka omówi sytuację na rynku nieruchomości, przedstawi wiele interesujących statystyk oraz omówi self- trading i social trading.

Jest to pierwszy z cykli kongresów TeleTrade oraz jego partnerów z całego świata. Kolejne odbędą się wkrótce na terenie Europy i Azji.

Zapraszamy wszystkich do Warszawy w dniu 18.05.2019 roku o godzinie 12:00 (sobota) do Warsaw Trade Tower przy ulicy Chłodnej 51 na 32 piętro do sali konferencyjnej. Kongres jest bezpłatny.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here