Naga MarketsPrezes International Accelerator Of Telemedicine Technologies opowiada o przyszłości telemedycyny, która w czasach pandemii bardzo zyskała na popularności, chociaż jeszcze parę lat temu patrzono na nią z “przymrużeniem oka”. Czy jest to chwilowy trend, czy może zostanie z nami na dłużej? Zarząd spółki International Accelerator Of Telemedicine Technologies niedawno zdecydował o tokenizacji firmy. Czy inwestorzy mogą zyskać na cyfrowej rewolucji telemedycyny i czy Blockchain rzeczywiście jest przyszłością tej branży? Z odpowiedzią na te i inne pytania przybywa Adam Mucha – CEO IATT.

Tokenizacja telemedycyny przyszłością dla branży?

Telemedycyna w obecnych czasach stała się niemal koniecznością, choć istnieje od wielu lat w licznych krajach na świecie. Jednak do tej pory nie była w polu zainteresowań rynków czy instytucji publicznych. Sytuacja z koronawirusem ponownie zwiększyła popularność tej branży.

Te artykuły również Cię zainteresują
Telemedycyna jest czymś nieuniknionym. Technologie mobilne czy zdalne, które wykorzystujemy w zakresie płatności czy komunikacji da się wykorzystać również w służbie zdrowia – oznajmił Adam Mucha.

W ocenie gościa programu brak wdrożenia telemedycyny do służby zdrowia (także tej publicznej) znacząco utrudnia obsługę chorych klientów.

Pomimo upływu lat telemedycyna wciąż jest czymś egzotycznym i wymaga zmiany spojrzenia społeczeństwa na tą technologię. Można ją przekształcić w taki sposób, aby jej interfejs oraz sama funkcjonalność była dostosowana do osób, które nie miały wcześniej styczności z systemami mobilnymi – dodał.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here