Naga Marketstel na startDom Maklerski HFT Broker przygotował dla klientów promocję „Telefon na start”, w której do zgarnięcia są aż cztery różne urządzenia mobilne. Zdeponuj środki, odbierz jeden z gadżetów firm Apple lub Samsung i wykonaj wymagany obrtów w przeciągu sześciu kolejnych miesięcy.


Wybierz jedno z czterech urządzeń na start

W ramach promocji klient HFT Brokers może wybrać pomiędzy:

Te artykuły również Cię zainteresują
  • Apple iPhone 6s
  • Apple iPad mini 4
  • Samsung Galaxy S7 Edge
  • Samsung Galaxy Tab 2

ODBIERAM URZĄDZENIE MOBILNE!

Zgodnie z regulaminem uczestnik promocji wybiera jeden z dwóch wariantów. W pierwszym musi wykonać co najmniej 60 transakcji o łącznym wolumenie co najmniej 60 lotów. W drugim wariancie natomiast 100 transakcji o łącznym wolumenie co najmniej 100 lotów.

Szczegółowe zasady promocji

Jeżeli warunki zostaną spełnione to po zakończeniu promocji HFT Brokers ściąga z rachunku tradera środki pieniężne w wysokości równej Cenie Promocyjnej. W przypadku niespełnienia powyżej opisanych warunków z rachunku zostaną pobrane środki w wysokości Ceny Właściwej.

Cena promocyjna to zaledwie 1,23zł brutto. Cena właściwa ustalana jest natomiast bezpośrednio z brokerem. W związku z tym inwestor zobowiązuje się przez cały czas trwania promocji do utrzymania minimalnego salda środków pieniężnych w wysokości równej co najmniej cenie właściwej.

Pełny regulamin promocji dostępny pod linkiem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

  1. “Telefon na start – zasil rachunek i odbierz smartfona od HFT Brokers!” To promocja dla tych co matematyki nie znają, a tacy lepiej żeby forexa nie tykali. Policz sobie koszty spreadu na tych 60 lotach i wychodzi, że sam sobie kupiłeś telefon 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here