Naga MarketsNa przestrzeni ostatnich dni coraz więcej mówi się o zbliżającej się wielkimi krokami obniżce stóp procentowych Fed. Wielu ekonomistów spodziewa się, że Rezerwa Federalna podejmie decyzję o luzowaniu swojej polityki pieniężnej już pod koniec lipca br. Amerykański rynek akcji zdaje się cieszyć z takich “planów”. Tamtejsze indeksy zyskują bowiem na wartości, w efekcie czego S&P500 i Dow Jones są obecnie na historycznych szczytach. 


Dow Jones powyżej 27 000 pkt.

Spoglądając na notowania indeksu Dow Jones zauważymy, że wskutek trwających przez zdecydowaną większość tygodnia wzrostów, rynek już wczoraj ustanowił nowe, historyczne szczyty. Ponieważ dziś aprecjacja ta jest kontynuowana, cena podnosi jedynie poprzeczkę.

Wiele osób zastanawia się teraz pewnie dokąd może dotrzeć ta tendencja. I tu pojawia się największa niewiadoma. Okazuje się bowiem, że przez wzgląd, iż rynek ten nigdy nie był powyżej obecnego poziomu, nie jesteśmy w stanie wyznaczyć żadnego, istotnego poziomu oporu.

Dow Jones

S&P 500 powyżej 3 000 pkt.

Podobną niewiadomą mamy także w przypadku indeksu S&P 500, którego notowania pokonały dziś barierę 3 tys. pkt. i znalazły się na najwyższym poziomie w historii notowań tego instrumentu.

Wprowadzenie do inwestowania – zapisz się na bezpłatny webinar

S&P 500


Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDobre dane wspierają kurs dolara amerykańskiego (USD)
Następny artykułFED rozdał już karty przed lipcowym posiedzeniem
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here