Naga MarketsKryptowalutyByły menedżer funduszu hedgingowego, Teeka Tiwari, uważa, że ​​kryptowaluty o małej kapitalizacji mogą dać inwestorom o wiele większe zyski niż np. BTC. Podaje konkretny przykład.

  • Inwestor wskazał przykład kryptowaluty, która może wzrosnąć o kilkaset proc. w skali dwóch lat.
  • Wnioskuje to w oparciu o prognozowany wolumen płatności, które może trafić do sieci Crypterium.

Teeka Tiwari podpowiada, w co inwestować

Zauważa on, że coin Crypterium (CRPT) jest przykładem aktywa o wielkim potencjale ogromnego wzrostu. Weteran z Wall Street twierdzi, że może ono wzrosnąć o 700 proc. w ciągu najbliższych dwóch lat. Wnioskuje to w oparciu o prognozowany wolumen płatności, które może trafić do sieci Crypterium.

Te artykuły również Cię zainteresują
Crypterium jest finansowym startupem kierowanym przez byłego dyrektora Visa Stevena Parkera. Firma oferuje dwa podstawowe produkty: portfel Crypterium i kartę Crypterium, które pozwalają użytkownikom kupować, wymieniać, przechowywać i wydawać swoje kryptowaluty z taką samą łatwością jak tradycyjną walutę.

Za każdym razem, gdy użytkownik dokonuje zakupu, sieć pobiera opłatę w wysokości 0,5 proc. transakcji w CPRT. Unikalne w Crypterium jest to, że pobierane opłaty są spalane, co oznacza, że ​​liczba tokenów CPRT będzie się zmniejszać z czasem.

Altcoiny

Podczas gdy Tiwari stawia na ten konkretny projekt, ale warto zauważyć, że rynek altcoinów jest o wiele bardziej niepewny i niebezpieczny dla niedoświadczonego inwestora, niż jest w przypadku BTC.

Przekonał się o tym każdy kto, inwestował w altcoiny w 2017 r. W 2018 r. te głównie traciły na wartości. Wiele projektów, które powstały na bazie ICO, do tego wszystkiego upadło (do tego spora ich część okazała się scamami).

Jest jednak szansa, że zaczną zyskiwać na wartości w czasie najbliższej, potencjalnej bańki na kryptowalutach, którą niektórzy przewidują już w 2021 czy 2022 r.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here