Naga Marketstecra coin whitepaperTecraCoin rozpoczęło właśnie sprzedaż tokenów na giełdzie Latoken. Ponoć będzie je można sprzedać i dowolnie nimi handlować na różnych giełdach od stycznia 2020 r.

Sprzedaż rozpoczęła się wczoraj o godzinie 12:00 czasu polskiego na giełdzie kryptowalut Latoken. Ma odbywała się w kilku rundach, przy czym pierwsza z nich potrwa do 2 października. W kolejnych rundach cena coina wzrośnie, dlatego jest to potencjalnie najlepszy czas, żeby zainwestować w  ten polski projekt blockchainowy.

Kup teraz czy poczekaj?

O sprzedaży tokenów więcej powiedział nam Robert Anacki, współzałożyciel projektu:

“Startujemy z pierwszą rundą IEO na Latoken, kolejne giełdy niebawem. Teraz dajemy 20-procentowy upustu od bieżącej ceny, ale jest to ograniczone w czasie i ilościowo – to dobry moment na zakup TecraCoin.”

Dlaczego moment jest tak szczególny? Anacki dodaje:

“To szczególnie dobry moment, ponieważ wraz ze startem IEO rozpoczynamy komunikację ogromnej ilości fantastycznych news’ów dla naszej społeczności i potencjalnych inwestorów – mam nadzieję, że pokażemy w jaki sposób powinno się prowadzić startupy blockchainowe podparte dobrze zorganizowanym biznesem w tle.”

Kiedy możliwy będzie ogólny handel tokenami? “Jesteśmy na Kanga Exchange, mieliśmy rozmowę z Bitbay i mamy zaproszenia na naprawdę duże giełdy jako IEO. Pojawiło się kilka furtek, z których na pewno skorzystamy, ale na ten moment za wcześnie aby cokolwiek obiecywać. Najwcześniej wejdziemy na giełdę w sierpniu 2019 r., ale gdyby rynek został pożarty przez czerwonego niedźwiedzia, to przesuniemy nasze plany. Nie jesteśmy biznesowymi samobójcami” – mówił nam Przemysław Karda w marcu br. Dziś ponoć data jest przesunięta na styczeń 2020 r.

Czym jest TecraCoin?

Tecra to startup inwestujący w nowoczesne technologie m.in. związane z grafenem. Dla wielu inwestorów jest więc istotne to, że pozyskane ze sprzedaży kryptowaluty środki będą zainwestowane w Polsce, a więc wspierać będą polską gospodarkę.

Niedawno firma pochwaliła się nowym patentem. Chodzi o możliwość wytwarzania “interkalowanej nanocząsteczkami metalu ekspandowanej struktury grafenowej w postaci proszku lub pianki”. Wcześniej o współpracy z TecraCoin pod tym kątem pisał Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych (komunikat instytucji można znaleźć tutaj).tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here