Naga Markets

TecraCoin: polski projekt, który może trafić na Binance DEXTecraCoin to polski startup, który ma stać się fundamentem do stworzenia platformy, która ma z kolei służyć innowacyjnym projektom związanym z nowoczesnymi technologiami. Ważnym elementem całości jest token TCR. Teraz okazuje się, że może być dostępny na jednej z największych zdecentralizowanych giełd świata. Wszystko zależy od społeczności.

  • TCR może trafić na Binance DEX, zdecentralizowaną wersję Binance. 
  • TecraCoin ogłosiło parę dni temu, że wszystko zależy od wyników głosowania społeczności kryptowalut.

TecraCoin walczy o miejsce na Binance DEX

Polski projekt TecraCoin TCR ubiega się o właśnie listowanie na giełdzie Binance DEX. Jak sam dodaje, teraz wszystko leży w rękach społeczności kryptowalut. Aby bowiem coin trafił na zdecentralizowaną platformę handlową, niezbędne jest wygranie specjalnego głosowania.Jak głosować? To proste! Oddanie głosu możliwe jest po utworzeniu konta na forum (brak potrzeby weryfikacji) i naciśnięciu ‘vote up’ na dole wpisu. Jeśli TecraCoin uzbiera wystarczająco dużo głosów, pojawi się na tej topowej giełdzie kryptowalut. Będzie to do tego druga platforma na świecie z dostępną sekcją handlu TCR (pierwsza to Hotbit). Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.

To nie jest nasze ostatnie słowo!

Zespół Tecra twierdzi, że to nie koniec ekspansji projektu. Plany są ponoć imponujące, ale eksperci związani z firmą nie chcą zdradzić żadnych szczegółów. Wiadomo tylko, że nie chodzi jedynie o nowe pary giełdowe – domyślnie spółka stworzy nawet własny DEX, zdecentralizowaną giełdę dla innowacyjnych projektów.

Już dziś Tecra zachęca do współpracy ludzi nauki.

– Jesteś naukowcem, twórcą lub wynalazcą? Albo po prostu masz unikatowy pomysł na zrewolucjonizowanie świata? Zgłoś swój projekt na Tecra Space i otrzymaj fundusze na jego rozwój. Przygotowaliśmy artykuł jak zwiększyć swoje szanse na pojawienie się na naszej platformie tokenizacyjnej – ogłosiła jeszcze w 2020 r. na swoim profilu na Facebooku.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro sklep | ropa forum | giełda amerykańska prognozy | notowania dax | złoty polski kurs |

NEDŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here