Naga Marketstecracoin whitepaperTecraCoin – jeden z najbardziej interesujących projektów na rynku blockchaina z Polski – dołącza teraz do Izby Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii.

Startup powiadomił o swojej decyzji poprzez media społecznościowe.

TecraCoin + IGBiNT

TecraCoin nie kryje entuzjazmu z nowej współpracy:

“Tecra Ltd. została członkiem polskiej Izby gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii, drugiej takiej organizacji na świecie, pierwszej w Europie. Dołączyliśmy do tak znanych podmiotów jak Alior Bank S.A., Coindeal Limited, Coinfirm Blockchain Lab, INPAY S.A., Polskie Stowarzyszenie Bitcoin.”

W dalszej części wpisu TecraCoin przypomina idee stojąca za Izbą:

“Izba reprezentuje interesy branży i odpowiada za edukację, współpracę z instytucjami edukacyjnymi i rządowymi (europejskimi i polskimi), kształtowanie zasad dobrych praktyk, wspieranie rozwoju gospodarczego Polski i rozwiązywanie sporów z urzędami. Jesteśmy przekonani, że wspólne działania i wzajemna edukacja są kluczem do rozwoju innowacji w Polsce.”

TecraCoin

TecraCoin w założeniu ma stać się innowacyjną platformą blockchainową, która będzie pomagała w zbieraniu kapitału na różne interesujące przedsięwzięcia technologiczne. Głównym narzędziem projektu jest token inwestycyjny TCR, który pozwala realizować działania venture capital w oparciu o rozproszony kapitał. Wkrótce zobaczymy go ponoć na większych giełdach cyfrowych walut.

Kryptowaluta projektu to w istocie fork kryptowaluty ZCoin z ogromną ilością modyfikacji.

Portfel inwestycyjny startupu będą stanowiły tzw. wysokie technologie (high-tech industry) nadające się do urynkowienia czy uprzemysłowienia. Są to obecnie np. grafen, kwantyzacja materii, żel gojący rany cukrzycowe, itp. Firma ma postawić na projekty zabezpieczone patentami.

TecraCoin to jednak przede wszystkim zespół ludzi od lat działających na rynku kryptowalut, IT i marketingu. Dodatkowym wsparciem merytorycznym są różne osoby ze świata nauki.

W lipcu firma otrzymała dotację od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w wysokości prawie 130 000 dolarów na przygotowanie projektu innowacyjnej, grafenowej żarówki. Ma ona pobierać dużo mniej energii elektrycznej z sieci i móc działać kilka lat.

Niedawno pisaliśmy też o działaniach promocyjnych firmy w Azji, gdzie firma także jest ciepło odbierana.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here