Naga MarketsZ oświadczenia giełdy Gemini Trust wynika, że zwiększa ona nadzór nad transakcjami kryptowalutowymi przy wykorzystaniu technologii NASDAQ Inc. służącej do wykrywania manipulacji i nieuczciwych transakcji.

Gemini jest własnością i jest zarządzana przez bitcoinowych miliarderów, braci Winklevoss.

Jak podano w oświadczeniu: Technologia nadzoru NASDAQ o nazwie SMARTS Market Surveillance umożliwi Gemini monitorowanie wszystkich par, na których dokonywane są transkcje w tym: BTC/USD, ETH/USD i BTC/ETH.

Technologia będzie również nadzorować działalność w procesie licytacyjnym Gemini, służącym do ustalenia ceny rozliczeniowej kontraktów futures BTC/XBT, które są przedmiotem obrotu na Cboe Futures Exchange.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

W nocy notowania Bitcoina przekroczyły granicę 9.600 USD, a obecnie oscylują w okolicach 9.100. Tym samym udały się przebić ubiegłotygodniowe maksima i otworzyć drogę w kierunku okrągłego poziomu 10.000 USD:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here