Naga Markets



Comparic.pl oficjalnym sponsorem medialnym konferencji w Pradze
Comparic.pl oficjalnym sponsorem medialnym konferencji w Pradze

19 maja 2016 roku czeska Praga zostanie gospodarzem Blockchain & Bitcoin Conference Prague. Wydarzenie zgromadzi w jednym miejscu społeczność związaną z technologią blockchain oraz sympatyków wirtualnych walut, jak i wszystkich, którzy chcieliby poznać te rozwiązania w praktyce – finansistów, bankierów oraz biznesmenów.


Event, którego portal Comparic.pl został oficjalnym patronem medialnym będzie składał się z konferencji, targów oraz seminariów. Uczestnicy otrzymają możliwość porozmawiania o praktycznych zastosowaniach technologii blockchain oraz o jej regulacjach prawnych na Starym Kontynencie. Dodatkowo dostawcy usług płatniczych i produktów powiązanych z Bitcoinem dostarczą najświeższe raporty podsumowujące ostatni rok działalności.

Wszyscy goście będą mogli dowiedzieć się jak chronić swoje osobiste dane i uchronić się przed cyberatakami.

Dlaczego warto postawić na tę technologię?

Blockchain to łańcuch transakcji w systemie Bitcoina, który pozwala na dynamizację ich realizacji oraz ochronę przed działaniami osób trzecich. Dodatkowo deweloperzy zdali sobie sprawię, że pozwala transferować nie tylko pieniądze, ale również każdy rodzaj informacji.

Technologia już teraz znajduje zastosowanie w praktyce: w Europie korzystać możemy z aplikacji pozwalających zarządzać portfelem wirtualnych walut i dokonywać zakupów. Entuzjaści branży IT wykorzystują natomiast blockchaina w zakresie koncepcji Internetu Rzeczy (Internet of Things), wedle której jednoznacznie identyfikowalne przedmioty mogą pośrednio albo bezpośrednio gromadzić, przetwarzać lub wymieniać dane za pośrednictwem sieci komputerowej.

Blockchain & Bitcoin Conference Prague jest wydarzeniem skierowanym nie tylko do branży IT, finansistów oraz inwestorów. Organizator, Smile-Expo Company, ma zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w wydarzeniu wszystkich zainteresowanych rozwojem nowych technologii, które w przeciągu najbliższych lat staną się tak popularne jak Internet lub telefony komórkowe.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Szczegółowe informacje dostępne są na stronie bitcoinconf.eu, bilety zakupić można natomiast pod tym adresem.



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here