Naga Markets

Techniki DiNapoli dalej skuteczne na zmiennych rynkach finansowych, wskazuje Piotr GrelaW inwestowaniu na rynkach finansowych część inwestorów posługuje się różnego rodzaju technikami, których zadaniem jest wspomaganie procesu podejmowania decyzji. Jak wskazuje Piotr Grela na antenie Comparic24, przykładem są m.in. techniki DiNapoli, które pomimo upływu lat dalej mają cechować się użytecznością na dzisiejszych rynkach.Techniki DiNapoli dalej skuteczne

– Ja z rynkami jestem związany od 1992 roku, a techniki DiNapolego poznałem w 1998 roku. Wtedy też była wydana ta książka. On sam stosuje je już wcześniej, gdzieś w latach 80. Dopiero opublikował, dał znać światu o tych technikach w końcówce lat 90. Te poprzedzające lata to oczywiście, jak wielu adeptów wszystkich technik z tych lat, stosowaliśmy wszystkie metody, często ucząc się dodatkowo na własnych błędach. Ta wiedza była mało dostępna. – wskazuje Piotr Grela, DiNapoli Expert.

– Przeczytanie tej książki uzmysłowiło mi, że rynki zupełnie inaczej funkcjonują, niż dotychczas myślałem o tym. Teraz wracając do tego, że przez te wszystkie lata te metody są dalej skuteczne, czy też działają na rynku, odpowiedz jest bardzo prosta i jednoznaczna. Tak, zdecydowanie nic się nie zmieniło. – dodaje także.

Jak słyszymy na antenie Comparic24, to co się zmieniło w trakcie tych ostatnich lat, to zdecydowanie otoczenie rynkowe. Szczególnie zmiany, które miały miejsce wokół kryzysu finansowego 2008 roku sprawiły, że rynki finansowe nie były już takie same. Wzrosła m.in. zmienność względem lat wcześniejszych.

Jak wyjaśnia Piotr Grela, poziomy DiNapolego powodują, że rynki zawracają w określonych miejscach, w określonych punktach. Powinniśmy być otwarci na nowe sytuacje rynkowego, na to, co dzieje się w otoczeniu, natomiast bazowa formuła stosowania technik poziomu DiNapolega nie uległa zmianie.

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: mercator akcje | pkobp cena akcji | długoterminowa prognoza kursu forinta | echo investment akcje rekomendacje | amrest giełda | akcje xtb | giełda alior |

NED


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here