Naga MarketsBarclays-Ross-Kingsland1

Poniżej prezentujemy zebrane i przygotowane przez zespół analityków Barclays rekomendacje dla czterech par walutowych. Pod lupą znalazły się EUR/USD, USD/JPY, GBP/USD oraz AUD/USD.


EUR/USD

Czwartkowa “spadająca gwiazda” utwierdziła zespół Barclays w opinii, że warto sprzedawać poziomy bliskie szczytom uformowanym w pobliżu 1,1470. Barclays oczekuje ruchu poniżej poziomu 1,1150, który potwierdzi zmianę sentymentu na EUR/USD. Kolejnymi kluczowymi poziomami po przebiciu 1,1150 będą 1,0815 oraz dalej 1,0460.

Dzienny wykres EUR/USD z zaznaczonymi kluczowymi zdaniem Barclays poziomami.
Dzienny wykres EUR/USD z zaznaczonymi kluczowymi zdaniem Barclays poziomami.

GBP/USD

Jak na razie, zespół Barclays pozostaje byczo nastawiony na popularnym kablu. Przebita ostatnio strefa oporu pozwala na to by sądzić, że GBP/USD będzie nadal zmierzał do psychologicznej granicy jaką jest 1,6000. Celem dla aktualnych wzrostów ma natomiast pozostać poziom 1,6200.

Przebity opór pozwala sądzić, że byki na GBP/USD nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa. Barclays liczy na wzrosty nawet do okolic 1,6200.
Przebity opór pozwala sądzić, że byki na GBP/USD nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa. Barclays liczy na wzrosty nawet do okolic 1,6200.

USD/JPY

Barclays pozostaje byczo nastawiony również do USD/JPY. Jak zapewnia zespół przygotowujący rekomendacje, bank będzie poszukiwał wejścia w długą w okolicach dolnego ograniczenia niewielkiej konsolidacji w jakiej aktualnie znajduje się para. Wsparcia można doszukiwać się na poziomie 122, gdzie cena już raz się zatrzymała. W przypadku gdy cena pokona górne ograniczenie konsolidacji najbliższym poziomem docelowym dla banku będzie poziom ostatnich szczytów – 125,85. Jeśli sytuacja będzie nadal rozwijać się na korzyść kupujących następnym przystankiem dla USD/JPY będą okolice 132,20.

Barclays rozważa dołączenie do byków na USD/JPY.
Barclays rozważa dołączenie do byków na USD/JPY.

AUD/USD

Porażka kupujących nie zdolnych do utrzymania kursu powyżej 0,7820, każe zespołowi Barclays dołączyć do grona niedźwiedzi na AUD/USD. Bank poszukuje zejścia ceny poniżej 0,7600. Gdy to nastąpi kolejnym celem będzie poziom 0,7100.

Na wykresie AUD/USD widoczny jest brak siły ze strony kupujących. Pierwszym celem dla sprzedających AUD jest zdaniem Barclays poziom ostatnich dołków - 0,7600
Na wykresie AUD/USD widoczny jest brak siły ze strony kupujących. Pierwszym celem dla sprzedających AUD jest zdaniem Barclays poziom ostatnich dołków – 0,7600

Więcej rekomendacji oraz informacji na temat pozycji dużych graczy można znaleźć na stronie eFXplus.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here