CMC Markets

W najbliższy piątek, 12 stycznia 2018 r. o godz. 13:00 na naszych TJSowych ekranach zagoszczą Lech Wilczyński i Filip Pawczyński. Osobom związanym z rynkiem kryptowalut tych postaci zapewne przedstawiać nie trzeba. Dla wszystkich pozostałych wspomnę jedynie, że Filip Pawczyński to Prezes Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin a Lech Wilczyński to Członek Zarządu tego stowarzyszenia. Jest on również CEO InPay S.A., firmy ułatwiającej płatność bitcoinami w placówkach handlowych. Jako ciekawostkę warto również wspomnieć, że InPay to pierwsza firma na świecie, która sprzedawała swoje udziały właśnie za kryptowaluty.

W trakcie wspólnej prezentacji tych dwóch ekspertów będziemy mieli okazję posłuchać o technicznych aspektach kryptowalut:

  • Jak działa #bitcoin?
  • Czym różnią się od siebie #kryptowaluty?
  • Jakie są ich wady?
  • Czy transakcje kryptowalutami faktycznie są anonimowe?

Obejrzyj transmisję na żywo


Bądź zawsze na bieżąco dzięki aplikacji mobilnej Comparic.pl, która codziennie budzi rynki. Pobierz bezpłatną wersję na swój telefon i tablet już teraz!

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPoranny przegląd rynków – Uwaga na sprzedaż detaliczną i inflację z USA
Następny artykułWirtualna [WPL], Braster [BRA] – Gorące spółki dnia 12.01.2018
Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here