Naga Markets

Często szukamy pasywnych inwestycji, a jakby tak kupić regularnie płacące dywidendy firmy? Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się najciekawszym spółkom dywidendowym na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!

  • Jakie spółki płacą coraz wyższą dywidendę? Da się na tym faktycznie zarobić?
  • Ile można było zarobić w ostatnim czasie na tych spółkach tylko na dywidendzie?
  • Czy jest to możliwe do powtórzenia także w kolejnych 10 latach?GPW: które spółki dywidendowe warto rozważyć w 2021 roku?

Na GPW wbrew pozorom wiele spółek dzieli się swoimi zyskami z inwestorami. Jednak wciąż nie jest to tyle ile byśmy oczekiwali. Natomiast znajdują się wśród nich firmy, które robią to regularnie od ponad 10 lat!

Spółki, które przyciągają inwestorów ze względu na dywidendę wypłacają ją regularnie od lat. Z drugiej strony warto zwracać uwagę na jej wielkość – mamy spółki o skrajnie małych dywidendach, które niewiele znaczą w porównaniu do wahań rynkowych oraz skrajnie duże, co sugeruje, że spółka wypłaca bardzo dużo kapitału i zysku, co w konsekwencji działa na jej niekorzyść – oznajmił prowadzący.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin aktualnosci | gbp online | biomed kurs | lotos akcję |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here