Naga Markets

Szereg altcoinów może przegonić w wynikach drugą, co do wielkości kryptowalutę według kapitalizacji rynkowej po jej przejściu na PoS. Przejście Ethereum (ETH) na nowy mechanizm konsensusu będzie pozytywne dla całej sieci, prognozuje makroekonomiczny guru i były współkierownik sprzedaży akcji i instrumentów pochodnych w Goldman Sachs, Raoul Pal. W ciągu ostatnich 24 godzin kurs Etheru (ETH/USD) spadł aż o 7,9%.

  • Konkurenci warstwy 1 Ethereum osiągną lepsze wyniki ze względu na przewagę, jaką cieszą się pod względem skalowalności i przystępności cenowej
  • Według platformy danych kryptograficznych Chainalysis, niektóre z wiodących łańcuchów bloków warstwy 1 obejmują kryptowaluty tj. Solana (SOL), Cardano (ADA), Polkadot (DOT), Avalanche (AVAX), Cosmos (ATOM) i Binance Chain (BNB)
  • Chcesz kupić bądź sprzedać BTC, ETH lub jakakolwiek inną kryptowalutę? Zapoznaj się z ofertą cashify, siecią kantorów umożliwiającą wymianę ponad 460 kryptowalut
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Ethereum zyska na PoS, jednak Altcoiny będą przodować

Pal podkreśla, że przejście Ethereum na mechanizm konsensusu proof-of-stake (PoS) będzie pozytywne, ale konkurenci warstwy 1 Ethereum osiągną lepsze wyniki ze względu na przewagę, jaką cieszą się pod względem skalowalności i przystępności cenowej.Moje przeczucie jest takie, że gdy jutro wszyscy się obudzimy, zdamy sobie sprawę, że zmiana na PoS będzie z czasem bardzo pozytywna dla ETH. Ale wtedy ludzie ponownie zdadzą sobie sprawę, że nadal istnieje zapotrzebowanie na tańsze i szybsze sieci i właśnie tam popłyną pieniądze – stwierdził ekspert.

Jego zdaniem ponieważ konkurenci ETH znajdują się na wcześniejszym etapie swojej krzywej adopcji sieci, generalnie osiągną lepsze wyniki podczas najbliższej hossy.

XTB

cashifyChcesz kupić bądź sprzedać Bitcoina (BTC)? Skorzystaj z oferty cashify, sieci kantorów umożliwiających wymianę ponad 460 kryptowalut.
SPRAWDŹ NAS >>

Według platformy danych kryptograficznych Chainalysis, niektóre z wiodących łańcuchów bloków warstwy 1 obejmują kryptowaluty tj. Solana (SOL), Cardano (ADA), Polkadot (DOT), Avalanche (AVAX), Cosmos (ATOM) i Binance Chain (BNB).

Guru makro i strateg inwestycyjny wskazuje, że przejście na PoS, które miało miejsce w czwartek rano, wywoło wzrostowy cykl w zdecentralizowanych finansach (DeFi) i przyspieszy wzrost innych produktów finansowych w przestrzeni kryptograficznej.

Ustanowienie referencyjnej wydajności dla Web3 za pośrednictwem ETH zasieje również ziarno kolejnego ogromnego boomu w DeFi, wraz z szybkim wzrostem produktów strukturyzowanych i instrumentów pochodnych – podsumował.

Kurs ETHUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs ETHUSD na interwale dziennym, tradingview

Partnerem artykułu jest cashify, sieć kantorów umożliwiająca wymianę ponad 460 kryptowalut zarówno stacjonarnie w jednym z punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju, jak również z dojazdem do klienta, bądź zdalnie za pomocą BLIKa. Cała transakcja jest w 100% bezpieczna i zajmie Ci nie więcej niż kilka minut.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułSEC chce na nowo przyjrzeć się Ethereum. Powodem zyski od Stakingu
Następny artykułKurs funta (GBP/USD) najniżej od 1985 roku! Olbrzymia korekta notowań
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here