Naga MarketsTDJ podniósł cenę w wezwaniu na PGO do 1,45 zł za akcjęTDJ Equity II – spółka zależna TDJ – podniósł cenę w wezwaniu na 31,32% akcji PGO do 1,45 zł za akcję z 1,25 zł poprzednio, podało pośredniczące w wezwaniu Biuro Maklerskie mBanku”Wzywający informuje o zmianie ceny, po której będą nabywane akcje spółki objęte wezwaniem, z 1,25 zł na 1,45 zł za każdą akcję” – czytamy w komunikacie. W grudniu 2020 r. TDJ Equity II ogłosił ogłosił wezwanie do sprzedaży 30 157 629 akcji PGO, stanowiących około 31,32% ogólnej liczby głosów i liczby akcji w kapitale zakładowym, po 1,25 zł za akcję.

Zamiarem TDJ jest wycofanie PGO z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW)

Grupa PGO to największa w Polsce grupa przemysłowa specjalizująca się w produkcji odlewów i odkuwek. Należą do niej oddziały produkcyjne: Pioma-Odlewnia z lokalizacjami w Piotrkowie Trybunalskim oraz Stalowej Woli, Odlewnia Żeliwa Śrem oraz Kuźnia Glinik w Gorlicach. Większościowym akcjonariuszem PGO jest TDJ.

Te artykuły również Cię zainteresują
TDJ to firma rodzinna aktywnie inwestująca w pięciu obszarach: Equity, Estate, Finance, Venture i Foundation. Celem TDJ Equity jest budowanie długoterminowej wartości poprzez inwestowanie w dojrzałe spółki; portfel TDJ Equity składa się ze spółek notowanych na GPW – Famur, PGO, Zamet oraz spółek niepublicznych FPM i NIUW Glinik.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here