Naga Markets



Oferujące usługi pośrednictwa w inwestycjach TD Ameritrade poinformowało o strategicznej umowie zawartej z ErisX – regulowaną giełdą derywatów umożliwiającą handel futures oraz spot na rynku kryptowalut. 


Gdy w grudniu zeszłego roku Chicago Mercantile Exchange uruchomiło pierwsze notowania kontraktów terminowych na Bitcoina, TD Ameritrade było jednym z pierwszych podmiotów, które uzyskały zgodę na oferowanie tego typu instrumentów na swojej platformie uprawnionym klientom detalicznym. Dziś, notowany na Nasdaq TD Ameritrade Holiding Corporation poinformowało o strategicznej inwestycji w ErisX.

Nasi klienci poszukują dostępu i możliwości obrotu produktami rynku kryptowalut – poprzez bezpiecznego, regulowanego i transparentnego pośrednika. Dlatego postanowiliśmy zainwestować w ErisX, aby sprawić by nasi klienci mogli w prostszy sposób inwestować w kryptowaluty – komentuje całą sprawę Steve Quirk, wiceprezes Pionu Tradingu i Edukacji w TD Ameritrade. ErisX umożliwi klientom TD Ameritrade dostęp zarówno do rynku futures jak i spot kryptowalut.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Bitcoin wciąż bez nowego szczytu

Obecna sytuacja na najstarszej z kryptowalut coraz mniej przypomina paniczne spadki z początku roku, a zaczyna wyglądać na konsolidację i akumulację. Na wykresie brakuje nowych ekstremów (zarówno dołków jak i szczytów), a zmienność z dnia na dzień staje się mniejsza.

Najbliższym oporem, który pokonać muszą byki są okolice $6800. Wybicie tego oporu będzie stanowić pierwszy krok do wzrostów.



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here