TMS


Jesteśmy dumni przedstawić kolejne spotkanie, które poprowadzi czterech znanych prelegentów rynku OTC oraz rynku kryptowalut. To już siódmy Panel Dyskusyjny organizowany przez klub inwestorów indywidualnych Trading Club Szczecin i pierwszy taki przygotowywany wyjazdowo – W POZNANIU!


Tym razem spotkaniu towarzyszyć będzie tematyka zarówno techniczna rynków finansowych, jak i rynku kryptowalut oraz przedstawienie kilku ciekawych spostrzeżeń dotyczących psychologii prezentowane m.in. przez jednego z naszych redaktorów, Arkadiusza Jóźwiaka. Techniczną stroną rynków OTC zajmie się Maksymilian Bączkowski oraz Łukasz Stefanik – wieloletni traderzy współpracujący obecnie z Philson SI Trading, podmiotem inwestujacym na rynku OTC. Przedstawią oni swoje podejście inwestycyjne oraz pogląd na rynek. O sposobie funkcjonowania kryptowalut wypowie się również Dariusz Gaweł.

Oprócz samych prelekcji w końcowej fazie spotkania zaplanowana jest dyskusja na omówione tematy i nie tylko. Będzie to najlepsza okazja, aby poznać zdanie prelegentów na różne tematy związane z tradingiem i możliwość zadawania pytań na tematy około-tradingowe.

Plan wydarzenia:

Start 16:00

 • “Bitcoinowy ból głowy – czyli fascynacja kryptowalutami”​
  • Prelegent: Arkadiusz Jóźwiak​
 • “Bitcoin od strony technicznej”​
  • Prelegent: Dariusz Gaweł​
 • Krótka przerwa
 • “Geometria rynków”
  • Prelegent: Łukasz Stefanik
 • “PSV- czyli sposób na każdy rynek”
  • Prelegent: Maksymilian Bączkowski
 • Krótka przerwa
 • Debata – Sesja pytań i odpowiedzi do prelegentów.
 • Podsumowanie spotkania

Koniec 20:00

Poprzednie spotkanie online: https://www.youtube.com/watch?v=EXSegYejyhw

Kiedy i gdzie

Spotkanie odbędzie się w piątek, 13.04.2018 r. w Wyższej Szkole Bankowej przy ul. Powstańców Wielkopolskich 2A (sala 106), w Poznaniu.

Opłata: 20 PLN (tylko i wyłącznie w celu opłacenia sali)
Nr konta do wpłat: 27 1140 2017 0000 4202 0653 9516​
KONIECZNIE Z TYTUŁEM “SPOTKANIE TCS”

Dołącz do nas na Facebooku! https://www.facebook.com/groups/1088701531169579/

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułParabole na USDRUB i USDTRY
Następny artykułDynamika CPI na najwyższym poziomie od roku!
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here