TMS


MetaQuotes poinformował, że dostawca rozwiązań technologicznych dla platformy MetaTrader 4, Tools for Brokers (T4B), zaprezentował najnowszy zestaw narzędzi przeznaczony tym razem dla najnowszej wersji oprogramowania, oznaczonej numerem 5.


W przeciągu ostatnich siedmiu lat T4B dostarczył pluginy oraz narzędzia poszerzające funkcję MT4 do ponad 250 przedsiębiorstw brokerskich na całym świecie, a teraz jako jeden z pierwszych dostawców technologicznych rozpoczyna migrację do MT5. Najnowszy pakiet rozwiązań instytucjonalnych zawiera w sobie:

  • Menedżera bonusów – redukcja ryzyka pozwalająca na anulowania bonusów kredytów w przypadku niekorzystnych warunków rynkowych
  • Wielopoziomowy system komisyjny – pozwalający tworzyć hierarchiczne systemy partnerskie oraz afiliacyjne
  • PAMM – system zarządzania aktywami bezpośrednio z poziomu serwera
  • Bridge Aggregator – brama umożliwiająca podłączeniu wielu platform do różnych dostawców płynności

„Nasze przedsiębiorstwo ma bardzo dobre doświadczenia jeżeli chodzi o pracę w oparciu o MetaTradera 5” – stwierdził Aleksij Kutczenko, założyciel i prezes T4B. „Oprogramowanie MetaQuotes oferuje całkowicie nowy produkt zapewniający dostęp do istotnych usprawnień w zakresie bezpieczeństwa i funkcjonalności. Wierzę, że MT5 jest obowiązkową pozycją wśród brokera, który chce utrzymać konkurencyjność w przyszłości.”

Powyższy ruch z całą pewnością nie jest przypadkowy. MetaQuotes od dłuższego czasu robi bardzo dużo, aby zachęcić brokerów i ich klientów do migracji na MT5 z wysłużonego już MT4. Pomimo debiutu kilka lat temu platforma oznaczona numerem 5 cały czas nie potrafi przebić popularności starszej wersji. W tym momencie dostęp do MT5 oferuje ponad 100 przedsiębiorstw finansowych – MetaQuotes stara się „zachęcić” do transferu między innymi poprzez podnoszenie opłat licencyjnych dla MeatTradera 4.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here