Naga MarketsMetaQuotes poinformował, że dostawca rozwiązań technologicznych dla platformy MetaTrader 4, Tools for Brokers (T4B), zaprezentował najnowszy zestaw narzędzi przeznaczony tym razem dla najnowszej wersji oprogramowania, oznaczonej numerem 5.


W przeciągu ostatnich siedmiu lat T4B dostarczył pluginy oraz narzędzia poszerzające funkcję MT4 do ponad 250 przedsiębiorstw brokerskich na całym świecie, a teraz jako jeden z pierwszych dostawców technologicznych rozpoczyna migrację do MT5. Najnowszy pakiet rozwiązań instytucjonalnych zawiera w sobie:

  • Menedżera bonusów – redukcja ryzyka pozwalająca na anulowania bonusów kredytów w przypadku niekorzystnych warunków rynkowych
  • Wielopoziomowy system komisyjny – pozwalający tworzyć hierarchiczne systemy partnerskie oraz afiliacyjne
  • PAMM – system zarządzania aktywami bezpośrednio z poziomu serwera
  • Bridge Aggregator – brama umożliwiająca podłączeniu wielu platform do różnych dostawców płynności

„Nasze przedsiębiorstwo ma bardzo dobre doświadczenia jeżeli chodzi o pracę w oparciu o MetaTradera 5” – stwierdził Aleksij Kutczenko, założyciel i prezes T4B. „Oprogramowanie MetaQuotes oferuje całkowicie nowy produkt zapewniający dostęp do istotnych usprawnień w zakresie bezpieczeństwa i funkcjonalności. Wierzę, że MT5 jest obowiązkową pozycją wśród brokera, który chce utrzymać konkurencyjność w przyszłości.”

Powyższy ruch z całą pewnością nie jest przypadkowy. MetaQuotes od dłuższego czasu robi bardzo dużo, aby zachęcić brokerów i ich klientów do migracji na MT5 z wysłużonego już MT4. Pomimo debiutu kilka lat temu platforma oznaczona numerem 5 cały czas nie potrafi przebić popularności starszej wersji. W tym momencie dostęp do MT5 oferuje ponad 100 przedsiębiorstw finansowych – MetaQuotes stara się „zachęcić” do transferu między innymi poprzez podnoszenie opłat licencyjnych dla MeatTradera 4.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here