Naga MarketsPodstawową działalność Taxus stanowi nabywanie akcji lub udziałów oraz innych papierów wartościowych. Emitent zamierza koncentrować się na rynku inwestycji private equity/venture capital, w tym obok inwestycji w istniejące przedsiębiorstwa, zamierza również realizować projekty biznesowe w początkowych stadiach ich rozwoju.

taxus

Te artykuły również Cię zainteresują
Kurs spółki po dużym ruchu wzrostowym dotarł do górnej krawędzi kanału spadkowego, a przede wszystkim do poziomu poprzedniego wierzchołka. Jest to zatem kluczowe miejsce, które może wyznaczyć kierunek na dłuższy termin. Wybicie tych dwóch ograniczeń powinno spowodować wzrost zainteresowania spółką oraz możliwe dalsze wzrosty. Należy pamiętać o niskiej płynności spółki, a więc o możliwych problemach z dokonywaniem transakcji.

Głównymi obszarami działalności Velto są: usługi zarządzania flotami pojazdów służbowych, usługi najmu długoterminowego, usługi najmu krótkoterminowego, stworzenie sieci zakupowej, sprzedaż pojazdów poflotowych, usługi finansowania i ubezpieczeń flot.

velto

Także spółka Velto charakteryzuje się niską płynnością. Bywały okresy, że nie dokonywano w zasadzie żadnych transakcji. Od dwóch dni obserwujemy natomiast bardzo wysokie obroty, przy których nastąpiła próba wybicia kluczowego oporu. Wybicie to mogłoby zakończyć trwający szeroki trend boczny jednak powstające świece w tym obszarze nie pokazują przewagi kupujących. Należy pamiętać, że w przypadku spółek o niskiej płynności analiza techniczna ma ograniczone możliwości, dlatego warto szukać informacji i ciekawostek natury fundamentalnej, które często wpływają na notowania podobnych firm, zwłaszcza z rynku New Connect.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here