Naga MarketsTauron Polska Energia pracuje nad aktualizacją strategii, ale zaprezentuje ją “raczej w przyszłym roku”, poinformował wiceprezes Marek Wadowski.

Tauron Polska Energia pracuje nad aktualizacją strategii

“Pracujemy nad aktualizacją strategii. Potrzebujemy chwili czasu. Zakładamy, że zaktualizowany dokument to raczej kwestia przyszłego, a nie tego, natomiast ciężko podać dokładną datę ze względu na to, że bardzo wiele elementów trzeba wziąć pod uwagę, jak chociażby kwestie związane z wydobyciem” – powiedział Wadowski podczas telekonferencji.

Te artykuły również Cię zainteresują

Wskazał w szczególności na kwestię negocjowanego przez Ministerstwo Aktywów Państwowych ze stroną społeczną porozumienia w sprawie górnictwa węgla kamiennego, które ma zostać wypracowane do 15 grudnia.

Na początku października wiceprezes Taurona Jerzy Topolski mówił ISBnews.TV, że grupa chce jeszcze w tym roku opublikować aktualizację strategii, która pozwoli “pogłębić” realizowany przez spółkę Zielony Zwrot.

Tauron Polska Energia jest spółką holdingową w grupie kapitałowej, która zajmuje się wydobyciem węgla, wytwarzaniem, dystrybucją i sprzedażą energii elektrycznej oraz ciepła. Grupa Tauron obejmuje swoim działaniem 18% powierzchni kraju i jest największym dystrybutorem energii w Polsce oraz jednym z największych podmiotów gospodarczych w kraju. W skład grupy wchodzą m.in. Tauron Wydobycie, Tauron Wytwarzanie, Tauron Ekoenergia, Tauron Ciepło, Tauron Dystrybucja, Tauron Sprzedaż oraz Tauron Obsługa Klienta.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here