Naga MarketsTauron wydłużył termin przyjmowania zgłoszeń w konkursie na prezesa do 8 marcaRada nadzorcza Tauron Polska Energia wydłużyła termin przyjmowania zgłoszeń kandydatów w postępowaniu kwalifikacyjnym na stanowisko prezesa do 8 marca, do godziny 14:30, podała spółka.

InvestCuffs

Tauron wydłużył termin przyjmowania zgłoszeń kandydatów

“Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w dniu 12 marca 2021 r.” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zgodnie z wcześniejszym ogłoszeniem, termin zgłoszeń upływał dziś o 14:30, a rozmowy kwalifikacyjne były zaplanowane na 2 marca.

24 lutego rada nadzorcza Taurona powierzyła Markowi Wadowskiemu pełnienie obowiązków prezesa od 1 marca do dnia powołania nowego prezesa. Marek Wadowski w tym okresie równocześnie będzie pełnił funkcję wiceprezesa ds. finansów. Dotychczasowy prezes Taurona Wojciech Ignacok z dniem 28 lutego złożył rezygnację ze stanowiska z powodów zdrowotnych.

Tauron Polska Energia jest spółką holdingową w grupie kapitałowej, która zajmuje się wydobyciem węgla, wytwarzaniem, dystrybucją i sprzedażą energii elektrycznej oraz ciepła. Grupa Tauron obejmuje swoim działaniem 18% powierzchni kraju i jest największym dystrybutorem energii w Polsce oraz jednym z największych podmiotów gospodarczych w kraju. W skład grupy wchodzą m.in. Tauron Wydobycie, Tauron Wytwarzanie, Tauron Ekoenergia, Tauron Ciepło, Tauron Dystrybucja, Tauron Sprzedaż oraz Tauron Obsługa Klienta.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here