Naga MarketsHolding jest największym dystrybutorem energii elektrycznej w kraju.

tauron w1Na interwale tygodniowym panuje trend boczny z lekką i bardzo szeroką tendencją wzrostową. W ostatnim czasie trwa walka nad poziomem 5 zł, który w całej historii notowań spółki odgrywał kluczową rolę wsparcia bądź oporu. Kształt tworzącej się świecy tygodniowej (pin bar) daje nadzieję na to, że w końcu zobaczymy mocniejsze odbicie od strefy wsparcia.

tauron d1

Na wykresie dziennym widać cały ruch wzrostowy z późniejszą i nadal trwająca korektą. Co ciekawe bardzo dokładnie respektowana jest linia trendu, od której właśnie obserwujemy trzecie odbicie.  Dodając do linii trendu drugą, równoległą linię – tworzy się kanał obejmujący również niezwykle dokładnie notowania w ostatnim czasie. Sytuacja wygląda korzystnie i być może to trzecie odbicie od linii trendu okaże się tym mocniejszym. Póki co prognozuję wzrost do poziomu 5,40 zł czyli ostatnich lokalnych szczytów, a być może nawet do górnej krawędzi kanału wzrostowego.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

invest

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułBytom [BTM] – analiza na zamówienie
Następny artykułEUR/CAD – pod strefą oporu H4
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here